Mamas of toddlers, we know it's hard. We're here for you!Momming آن با کودکان نو پا است و بهترین چیز در جهان است. اما مهربان! می توان آن را دشوار است. همین دلیل است که ما می خواهم به شما یادآوری–toddlerhood می کند و زمان آخرین برای همیشه لطفا برای و شما نه تنها در ترانشه.

یک دقیقه شما باید شیرین ترین ترین cherubic کودک در این سیاره و بعد آنها به معنای واقعی کلمه نگه داشتن نفس خود را تا … برای همیشه… چون شما اصرار 4 جفت از لباس زیر مقدار زیادی به اندازه کافی برای پوشیدن دارم. بله شما یک کودک نو پا. یا کودکان نو پا. و شما می دانید که شما آنها را دوست دارم بیشتر از نفس و جدی نمی فهمم چرا آنها را درک نمی کنند آنچه پدر و مادر آرام است. و این فقط به آن…آنها نیست. آنها در حال کار بر روی توسعه آن مهارت استدلال و اعتماد هنگامی که ما می گویند که تعامل خود را با آنها شکل هر ارتباط عصبی آنها در حال ساخت است.

مرتبط با: احساسی کوک در نوزادان ممکن است بیشتر نوع دوستانه کودکان نوپا

در حال حاضر, در حال حاضر…اخم نکنید. فکر نمی کنم که اگر شما یک انسان واقعی و معایب کودک نو پا خود را محکوم به آنچه در آن است که ما التماس کردن در ذهن ما زمانی که ما فقط می دانیم که ما انجام بهترین ما می توانیم و باید به اندازه کافی خوب.

Mamas, آن است که به اندازه کافی خوب. شما به اندازه کافی خوب هستند. این لحظهای آنهایی که از ما نمی تجارت ما برای تمام آلی مادر دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این سیاره است و آن را دلیل می دانند. آنها می دانند که ما آنها را دوست دارم. آنها می دانند که ما برای آنها وجود دارد 24-7. آنها می دانند که ما محل امن و دلال از همه چیز است. آنها می دانند که ما می توانید هر چیزی را در جهان برای آنها که شامل صبورانه (و یا نه چندان گاهی اوقات) اجازه می دهد آنها را به فضای آنها نیاز به از طریق خود سال کودک نو پا.

در طول این زمان بی سابقه ای هم ما در حال فکر کردن شما ممکن است نیاز به یک بحث پپ و بنابراین ما به ارمغان آورده کردن پست مهمان از کریستن چای است که ما به اشتراک گذاشته شده در 2015. این خیلی مهم است که شما به یاد داشته باشید که شما تنها نیستید; شما دیده می شود حتی در این جهانی که در داخل گیر همه است.روز.با کودک نو پا خود را که نمی فهمم چرا این کتابخانه بسته است و شما نمی توانید بروید.

و این مهم است که این قطعه در زمان. آن را برای همیشه لطفا برای نیست, اما آن است که یک فرصت را برای شما به یاد داشته باشید شما در حال انجام بهترین شما می توانید و کودک نو پا خود را رشد خواهد کرد به یک فرد بزرگسال است که نه تنها به یاد می آورد که اما گرامی شما برای آن است.


این پست نوشته اصلی توسط MotherWise.

عزیز مامان از کودکان نوپا

من شما را ببینید. من می بینم شما با داشتن یک زمان سخت. من شما را تعقیب کودک وحشی از طریق فروشگاه مواد غذایی با داشتن تصمیم گرفت در یک جا از شجاعت را و ببینید اگر جنون می تواند شامل این زمان. آن را شایان ستایش و لذت بخش? و یا شما را لگد در یک آور دو سال از آنجا که شما به سادگی نمی توانید اجازه می دهد آنها را به مقیاس قفسه در حبوبات راهرو?

من می بینم شما با استفاده از شیرین ترین صدای یادآوری به کودک نو پا خود را, “لطفا با استفاده از وزش لمس” “ما نمی خوردن غذای سگ” “از آن زمان به در حال حاضر. شما در حال نا امید.”

من می بینم شما برداشت تا خود را با جیغ کودک و حمل آنها را به بیرون از اتاق, فروشگاه, رستوران. من به شما ترک به دلیل آن را واقعا تنها انتخاب شما.

من می بینم شما در زمین بازی به طور مداوم در پای خود را تعقیب یکی از کوچک خود را در اطراف تلاش برای ماندن یک قدم جلوتر از این کوچک انسانی است که هنوز هم یک کودک و به طور ناگهانی در یک بزرگتر بچه بدن.

زیرا که آنچه نونهالان– نوزادان بزرگتر به بچه بدن. از این رو اشتباه عنوان “Twos وحشتناک.”

من می بینم شما در زمین بازی قادر به چشمک زدن قبل از کودک نو پا خود را بر میدارد تا یک تعداد انگشت شماری از شن و ماسه و راه اندازی آن را در خود همبازی.

من به یاد داشته باشید زمانی که آن را به من بود تعقیب کودک من-بزرگ-بچه در اطراف. من در نگاه دیگر مادران, نشسته, اجتماعی, نوشیدن قهوه, چک کردن تلفن های خود را. من تعجب که چگونه. چگونه آنها را به پریشان است ؟ چگونه آنها را به یک لحظه از بقیه است ؟ چگونه است که زمین بازی یک استراحت برای آنها ؟

خبر خوب دارم! از آن خواهد شد برای شما یک روز بیش از حد. وجود خواهد آمد زمانی که شما می توانید با خوشحالی اجازه دهید کودک شما بازی بدون نظارت مستقیم برای یک دوره طولانی. آن روز خواهد آمد که به شما خواهد شد یکی از کسانی که مادرم اجتماعی و یا نشستن و گرفتن یک استراحت در حالی که فرزند خود را سرگردان کردن به بازی.

می توان آن را گاهی اوقات طاقت فرسا. کودک نو پا خود ارتباط برقرار. آنها صحبت می کنند آنها باید تنظیمات آنها لذت بخش کمی از انسان ها که به نظر می رسد مانند بهترین دوست شما نیمی از زمان.

نیم دیگر ، “چرا شما فقط باید یک دختر غیر منطقی شرم آور بحران هنگامی که ما تا به حال شده است با داشتن یک زمان خوب است ؟” شما ممکن است تعجب زمانی که تاریخ بازی و یا سفر به فروشگاه مواد غذایی خیلی بیشتر می شود هرج و مرج از شما پیش بینی کرده بود.

یک کودک نو پا است که بسیار نزدیک به یک کودک از نظر رشد مغز. آنها لازم نیست برای ارائه در عین حال در بخش تنظیم هیجانی و کنترل تکانه. این است که چرا درس نیاز به تکرار شود به این دلیل است که محیط باید به کودک نو پا ماکرو اس دی این که چرا احساسات خود را خیلی بزرگ.

بیش از حد اغلب جامعه ما ندارد اتاق برای کودکان نو پا. بیش از حد اغلب اوقات تلخی دیده می شود به عنوان “bratty” رفتار جای کاملا معمولی و تکامل مناسب اگر چه ناگوار فاز.

کودکان نوپا انجام کارهایی است که اگر ما آن چیزهایی که به عنوان بزرگسال, ما را به عنوان بزرگ ، گاهی اوقات این احساس می تواند بچه خود را در حال حرکت تند و سریع. اما آنها نیست.

که گفت می رود آنها در حال دادن به شما یک زمان سخت; آنها با داشتن یک زمان سخت. آن را خسته کننده و بدون شک اما نا امید شدن در یک کودک نو پا بودن قادر به تمرین عاطفی مقررات همان است که نا امید شدن در آنها را قادر به یادگیری یک زبان خارجی است. آن شخصی نیست. این رشد مغز.

مربوط به: پدر و مادر به آرامی از طریق کودک کج خلق

پس چه می توانید انجام دهید ؟ تظاهر به یک معلم مدرسه یکشنبه با بیشترین never-ending, استخر, از صبر و شکیبایی در تمام زمین. استفاده از خود را صدای شیرین و تکرار یاد و کودک نو پا-اثبات است. هیچ چیز را شخصا و سعی کنید به لبخند طریق آن.

من شنیده ام که سوالات قبل از: “کودک نو پا من متوقف نخواهد شد دست زدن به سگ آب کاسه! مهم نیست که چگونه بسیاری از بار ما به او بگویید که او نمی خواهد متوقف کردن آن را لمس! چه می توانم انجام دهم?!?” پاسخ این است که: حرکت کاسه. این تنها گزینه است. هر کودک نو پا در جهان را لمس غذای سگ کاسه. آنها کوچک هستند دانشمندانی که باید همه چیز را کشف. وجود انضباط و آموزش یا مجازات را از آنها.

به زودی به اندازه کافی هر چند کودک شما خواهد شد سه, چهار, پنج, شش. و آنها را بزرگ تر شدن آن است. کودکان بیشتر و بیشتر مستقل در هر روز و در نهایت آنها نیاز بسیار کمی از شما. نشستن با آنها در این لحظات در حال حاضر; لحظات خواهد بود بیش از قبل از شما آن را می دانم.


شما می توانید آن را انجام دهید نوین گراش. ما به شما اعتقاد دارند و ما با شما…همه ما هم در سنگر با شما در مورد به وجود خودمان و یا در ‘دیگر’ با بچه های بزرگتر و tweens/بچه که در مسائل کاملا متفاوت. ما نمی خواهد به شما بگویم “فقط صبر کنید” هر چند…چون ما می خواهیم شما را به یاد داشته باشید که با هر مسئله یک فرصت است و ما نمی خواهید هر یک از آن را برای شما!

عکس: Krakenimages.com/Shutterstock

Kristen Tea
کریستن چای

کریستن چای صاحب MotherWise یک فرزند پروری سازمان متمرکز بر عقل در تمام جنبه های زندگی: پدر و مادر, سلامتی, عدالت اجتماعی و بشریت است. با انقلابی مشاهده روی مادری مدرسه در منزل پدر و مادر دلبستگی فعالیت سیاسی بیشتر MotherWise یک مدافع برای مادران در همه جا. کریستن چای یک مربی بهداشت, تولد, مربی, نویسنده, هنرمند, مادر دو پسر سابق پدر و مادر تنها و با خوشحالی به بهترین دوست او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im