ده ترفند درباره استخر پیش ساخته ای کاش قبلاً می‌دانستید

اگر قصد احداث استخر و راه اندازی آن در منزل یا ویلای شخصی خود را دارید دست نگه دارید, محصولات اینتکس بهترین ج

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

اگر قصد احداث استخر و راه اندازی آن در منزل یا ویلای شخصی خود را دارید دست نگه دارید, محصولات اینتکس بهترین جایگزین استخر بتونی و سازه ای هستند که آنرا با یک پنجم هزینه ساخت استخر میتوان تهیه کرد. در نگاه اول شاید قیمت یک استخر بتنی و فایبر یکسان باشد اما طولاني مدت با توجه به تفاوت شیمیایی و تعمیر و نگهداری استخر فایبر گلاس به صرفه تر است، زيرا استخر پيش ساخته فايبرگلاس آب بند دائم است و به هيچ وجه نشتي ندارد. حالا دیگر استخر برای آبگیری و استفاده آماده است و شما می توانید از استخر تان لذت ببرید. استخر به عنوان فضای جمعی در محیط باز كه در آن استخر كودك نیز تعبیه شده است تا تمام خانواده در كنار هم جمع شده و از آب لذت ببرند. به وسیله کام و زبانههایی که روی آن تعبیه شده است به محفظه استخر متصل میشوند و یک قاب مستطیل، مربع یا دایرهای را شکل میدهند. در صورتی که به صورت روکار استفاده شوند به مرور زمان و در بر خورد با آفتاب از بین می روند. Th is was gener​ated ᠎wi​th G​SA C​ontent Gener᠎at​or Dem oversion!

ابعاد استخرهای پیش ساخته با بدنه فایبر گلاس، تحت لیسانس Mixonall آلمان در 5 سایز متفاوت بوده که برای حجم کاسه جکوزی 4 متر مکعب و حجم کاسه استخر از 18 تا 55 متر مکعب طراحی شده که با شکل مستطیلی به شما مشتریان عزیز ارائه می گردد. هرتسفلد حروف آرامی «PR BR» حکشده بر روی این سکهها را به عنوان مخفف آرامی prsʾbyrtʾ («قلعه پارسه») تفسیر کردهاست، که به نوبه خود ممکن است معادل فارسی باستان واژگان یادشده باشد. این یک واقعیت است که در سال 2011 تایید شده و جایی برای بحث ندارد. این مرحله بسیار مهم و ویژه است زیرا همجواری سیم برق و آب می تواند بسیار پر خطر باشد و یک ترکیب کاملا خطرناک است پس بنابراین نهایت دقت در این عملیات باید در نظر گرفته شود . آب در این میان آخشیگی بسیار مهم بهشمار میرود که از آنجا که رونده و سیال است از دیرباز برآسای نمادی برای پاکی بخشی شناخته میشدهاست. بسیاری ساخت استخر و بسیاری نیز خرید و نصب استخر پیش ساخته را برای داشتن یک استخر برای تفریح یا محلی برای ذخیره آب انتخاب میکنند که هر کدام مزیتها و معایب خود را دارند.

به راحتی استفاده کرد .سطح فایبرگلاس به دلیل داشتن خاصیت ضد خوردگی در برابر اسید و کلر مقاوم است , همین امر امکان استفاده از استخر های فایبرگلاس برای پرورش ماهی را به شما می دهد . همانطور که میدانید خیلی مهم است که سطح استخر زبر و تیز نباشد. استخر پیش ساخته فایبرگلاس همانطور که از نام آن مشخص است دارای بدنه ای از جنس فایبر گلاس، رزین و چندین لایه ژلکوت صیقل داده شده می باشد. ساخت یک بتن آب بندی مخصوصا در استخرهایی که با پدیده فشار منفی مواجه هستند لازم و ضروری است . هیچ کس نمی خواهد زمانی که کودکش در استخر شنا می کند پوست بدنش به خاطر کشیده شدن به سطح زبر و ساینده بتن زخمی شود. استخر پیش ساخته فایبر گلاس دارای بدنه یکپارچه بوده و به همین دلیل دچار نشتی نمی شوند. در این فروشگاه علاوه بر امکان خرید اینترنتی محصولات ، امکان خرید حضوری نیز با مراجعه به شعب استان تهران و مازندران وجود دارد و می توانید در این شعب محصولات را از نزدیک ببینید . فرآیند تمیز کردن داخل استخر بتنی آسان بوده اما نکته ای که باید مد نظر قرار داد این است که بر اثر فشار وارده به سازه، این امکان وجود دارد که استخر بتنی دچار ترک و نشتی شود.

علاوه بر موارد ذکر شده هزینه های عملیاتی بالایی برای خارج کردن این مدل استخر ها و انتقال آنها به مکان دیگر وجود دارد توصیه می شود در حد امکان از خرید استخرهای پیش ساخته دسته دوم دوری کنید. استخر های پیش ساخته بتنی با استفاده از تایل های بتنی در کارخانه مونتاژ شده و برای انتقال به محل گود برداری از جرثقیل استفاده می کنند. در ساخت استخرهای بتنی با توجه به پیچیدگی های اجرا و اندازه کاسه استخر از 4 تا 8 هفته زمان نیاز دارند. استخرهای بتنی هر 5 سال نیاز به اسید شویی کاسه استخر دارند و برای این امر باید کاسه استخر تخلیه شود همچنین ممکن است کاشی و بتن استخر در طول زمان بر اثر عوامل مختلف از جمله شستشو دچار تخریب و خرابی گردد به همین دلیل باید گفت هزینه نگهداری و تعمیر این نوع از استخر های پیش ساخته به نسبت دیگر انواع آن بیشتر است. این استخر در برابر نور خورشید و اشعه UV مقاوم است به همین دلیل در برابر پوسیدگی مقاوم هستند. استخر پیش ساخته پرتابل اینتکس با قابلیت متحرک بودن از جنس برزنت ضخیم و الیاف ابریشم به صورت تار و پود با روکش چند لایه pvc ساخته شده اند و جنس پایه های آن از آهن گالوانیزه روکش شده ضد زنگ ساخته شده و دوام بالایی دارد ، از استخر پیش ساخته اینتکس کم هزینه و به صرفه در مناطق شرجی و شرایط آب و هوایی مختلف میتوان استفاده کرد و از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار هستند در ضمن به غیر از فصل تابستان برای استفاده در فصل سرما میتوانید از آب گرم استفاده کنید چرا که بدنه این مدل ها محکم هستند و آب گرم هیچ نوع صدمه ای به آن نمیزند .

آخرین مطالب