اگر من خرید یکی دیگر از tipe از مواد غذایی آنها را کاهش تولید ؟ من نگران هستم برای کسانی که به تخم مرغ نرم من چیزی از آن نمی باشد نشانه خوبی از سلامت. آیا می توانم هر کسی به من هر گونه پیشنهاد ؟

سلام وجود دارد! :frow

نوع مواد غذایی را اثر تولید و پرنده بیماری است اما اجازه دهید من توضیح برخی از…

اول دو چیز است که در اثر تولید ژنتیک و روز روشن است. تخم مرغ تخمگذار هورمون را افزایش می دهد به روز افزایش می یابد و بالعکس. به این دلیل مهم است که برای ارائه به شب نور آن را به عنوان اثرات هورمون عملکرد و کیفیت خواب است که اثرات هر چیز دیگری در سیستم ایمنی بدن مرتبط است.

در حال حاضر در واقع “لایه” خمیر همه مواد مغذی مورد نیاز برای بسیاری از پرندگان… در واقع اضافه کردن سبزی, دانه, روغن زیتون و مانند آن ممکن است کاهش مواد مغذی نه افزایش آنها… هر چند آنها را افزایش می دهد غنی سازی ارزش… این مهم به بیش از 10 درصد از کل جیره روزانه در رفتار. میوه ها قند بالا و دانه ها چربی بالا. به هیچ وجه اضافه کردن خالص چربی مانند روغن زیتون در واقع رفتن به نفع واقعا هر کسی IMO.

لایه خوراک است که معمولا (در آمریکا) حدود 16 درصد پروتئین و 4 درصد کلسیم می باشد. آن است که اساسا کمتر پروتئین و اسیدهای آمینه در حالی که در کلسیم بالاتر از دیگر مرغ خوراک در دسترس است.

در حال حاضر یک نرم پوسته تخم مرغ است که اغلب ناشی از وقفه در سیستم تناسلی… شاید تخم مرغ رفت و از طریق بیش از حد سریع یا چیزی شبیه به آن. بسیار به ندرت یک softee در واقع نشانه ای از کمبود کلسیم.. اگر آن است که یک بیماری مزمن خاص مرغ او ممکن است با داشتن پوسته غده مسائل و نیاز به کمک بیشتر.

من شخصا ترجیح می دهم به استفاده از یک استارت خوراک گله بیدار کننده و یا رشد در صورت امکان و ارائه پوسته صدف یا هر منبع کلسیم خانواده با استفاده از وجود دارد انتخاب آزاد در سمت. دلیل من این است چرا که همه آنها دارای مقادیر بالاتر از پروتئین و اسیدهای آمینه… که پرهای ساخته شده 90 درصد از… همچنین 22 درصد پروتئین نشان داده شد به بالاترین تخم رای دادن که به من می گوید: بیشتر مواد مغذی در تخم مرغ خانواده من است مصرف حتی اگر دیگر خوراک هزینه کمی بیشتر از “لایه”. کربوهیدرات هستند که منبع انرژی ارزان تر از پروتئین در اکثر…. یک وقتی که می آید به مرغ اجازه می دهد نکنید که با وجود بیشتر بودن تغذیه گیاهی آنها در واقع omnivores که نیاز به حیوانات مشتق از اسیدهای آمینه… بنابراین نخود ارائه نمی همان سود به عنوان می گویند کمی ماهی خال مخالی فقط به عنوان مثال. اسیدهای آمینه هستند افزود مصنوعی برای تغذیه اینجا… اما پس از ساخت سوئیچ (به گله بیدار کننده 20 درصد پروتئین و بالاتر اسید آمینه سطح تنها در حدود 1% کلسیم),.. من پرندگان را کمتر سخت molts تفاوت فوق العاده است.. آنها استفاده می شود برای از دست دادن شخصیت و تبدیل شدن به بسیار خارج در آن زمان اجتناب از گله و من. اما در حال حاضر آنها فقط کاملا برای یک زمان کوتاه هنوز هم آمدن در اطراف و حتی در دامان من..

من حدس می زنم من نقطه “لایه” خوراک اساسا حداقل برای نگه داشتن نور سالم لایه مثل لگهورن در تخمگذار وضعیت.. سنگین تر سالم پرندگان انجام خواهد شد بهترین در حداقل 18% پروتئین.. مرغ بزرگ نیست و در تلاش برای ارائه بهترین آنها در حال تلاش برای بدست آوردن بهترین خود را نسبت تبدیل.. حداقل مقدار از مواد مغذی و انرژی به حداکثر تولید تخم مرغ. ارائه بیشتر نمی خواهد خود را افزایش تولید تخم مرغ و یا کاهش آن است. این شما را افزایش می دهد پرندگان بیماری و شگفت انگیز شما تخم مرغ به بوت شدن!

اضافی دانه… شامل نمی شود به عنوان بخشی از پلت جیره.. اغلب موجب کاهش مواد مغذی… که اضافه شده به جیره پلت… بنابراین اگر شما با استفاده از آنها انجام این کار به عنوان یک شخصی درمان و یا غنی سازی و مخلوط را به خوراک… به عنوان برخی از پرندگان شناخته شده است به انتخاب کردن بیت های خوشمزه که منجر به کمبود مواد مغذی و حتی کبد چرب سندرم هموراژیک (هر چند معمولا مستعد ژنتیکی برای بعد).

امیدوارم که این کمک می کند! :fl

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im