او با استفاده از گردن او به او کمک کند با فشار زمین (و یا تلاش می کند) برای دریافت و زمانی که من او را نگه دارید و او می تواند حرکت خود را در اطراف گردن به نظر می رسد قوی ؟ او قطع کند سر خود را پایین و یا مبارزه به اطراف نگاه – اغلب او قوس گردن او جلوتر به سمت پاهای خود را زمانی که او در تلاش برای سوق دادن خودش در حالت نشسته. به طور کلی استراحت از او به نظر می رسد قوی و fiesty اما هماهنگ در همه. او احتمالا به اندازه نصف دیگر ducklings.

او نمی “ایستادن” قد بلند” مانند دیگر ducklings و اگر او تلاش می کند تا کشش و فلپ بال خود را (که او انجام شده است بیشتر در چند روز گذشته نسبت به هفته گذشته) او می افتد بیش از بسیار به سرعت. بسیار کمی تعادل است. اگر من او را باریک را در یک جعبه مقوایی برای مثال او می تواند پرش بسیار بالا است اما اگر او را که در یک فضای باز او می خواهم با صدای تلپ افتادن بیش از حق دور.

من سعی کردم چند گزینه های کف به او ارائه کشش – بدون تراشه فقط یک حوله با غیر ترمز ماشین, لایه بسته بندی شده, کردن, تراشه, احساس, مواد, ناهموار زمین حتی زمین و او ممکن است در چند مرحله و یا یک اجرای خوب در سراسر قلم و پس از آن بیش از او می رود. آنها فقط نقل مکان کرد و به 5′ kiddie استخر در اتاق ناهار خوری و من غیر چوب قفسه بوش تحت کم گرد و غبار و تراشه های چوب به سعی کنید به او حتی بیشتر کشش. رک و پوست کنده او معمولا می توانید تا ساده تر اگر سطح کمی ناهموار اما هنگامی که آن را خیلی ها حتی او نمی تواند به نظر می رسد به حرکت به بالا. اگر او فلپ پاها و بال کوچک به اندازه کافی سخت او را به آن اما گاهی اوقات او فقط به دروغ وجود دارد به استراحت او خیلی سخت کار کرده. تمام طول می کشد یک فشار ملایم مانند یک اینچ و او می تواند از حق خودش اما معمولا چند ثانیه قبل از او می افتد و گیر می شود او را به عقب دوباره. اغلب اگر او می کند تا او را تا حدودی به طرف دیگر مانند او نمی تونم تعادل نگه دارید برای مدت طولانی پس از جنبش.

به عنوان بدن او رشد می کند و از آن خواهد شد سخت تر برای او را به تلنگر وزن بدن بیش از. بال او نیست در حال رشد بسیار سریع (دیگران بسیار بیشتری رشد کرده است.) من تعجب اگر او را نگه می دارد در حال رشد و بال او رشد خواهد او قادر به استفاده از بال های خود را برای کمک به او ؟

من تعجب می کنم اگر من باید سعی کنید ویتامین E ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de