جوجه اردک مدفوع سوالات

چند از همکاران به نام ما سه روز پیش آورده و ما یک جوجه اردک که رها شده بود در کنار جاده. آن بوده است که چند سال از ما مطرح ducklings بنابراین شریک زندگی من و من با هم قرار داده برخی از سوالات برای روشن شدن هر گونه نگرانی ما درباره ما جدید پرورش duckie. (ما بیشتر به نظر می رسد نگران poops چرا که تمام نشانه های دیگر به نظر می رسد خوب است.) در اینجا یک نمای کلی از سه روز گذشته.

احساس رایگان برای آن جست و خیز و به آن اشاره خواهیم لیست سوالات ما در پایین.

روز 1 آن بود آشکار است که او تا به حال فقط از تخم در آمده در روز گذشته یا بیشتر. او هنوز هم تا به حال تخم مرغ دندان او زیادی ندارد و یا تعادل قدرت در پاهای او را اما او هشدار و پاسخگو است. چرا که او با استفاده از پاهای او را از حد و نامتعادل من مطمئن بود اگر او تا به حال اندکی در مورد اسپل پا یا نه پس فقط تا مطمئن شوید که من در صف پایین خود را اندیشه با لاستیک آشپزخانه mat. (او نیست مبارزه با این کنه اما – اما ما نگه داشته حصیر.) ما متوجه اشکالات کوچک در, بنابراین ما بسیار به سرعت و با دقت شسته شده خود را با برخی از رقیق سحر ظرف و صابون شستشو داده و او را. ما مطمئن ساخته شده او گرم و خشک او به سرعت با q-راهنمایی برای کمک به او در حالی که او preened خودش. که خلاص شدم از اشکالات بنابراین ما نیست بیش از حد در مورد آن نگران اما فکر می کنیم باید شامل آن است. روز اول او تنها خوردند و نوشیدند کمی. ما تغذیه او ما مرغ ارگانیک بدون دارو, خوراک خرد بسیار کوچک به طوری که آن را شبیه استارتر کرامبل. ما تا به حال برای آموزش او را به خوردن و نوشیدن اما او از آن آویزان بسیار خوبی است. او pooped یک یا دو بار و آن را یک واحد سبز و آبکی مدفوع. این duckie بود تاکید کرد این برای اولین بار شب و بیدار شدن در طول شب و جوانه زدن و هاپ برای یکی از ما می آیند و انتخاب کنید تا. برخی از زمان در شب, شریک زندگی من به او باغبانی دستکش پر از توپ پنبه. در صبح من برخی تحقیقات و به او یک آینه است. این فوق العاده کمک کرد و او به طور کامل از طریق شب در روز 2.
039A3450-4346-43FF-984A-50DE2458AEE8.jpeg

روز 2 او خوردند اما مدفوع خود را ادامه داد به آبکی سبز رنگ. ما تصمیم گرفتیم به او کمی فردی گلچه برخی از سران کلم بروکلی و نه بزرگتر از فرو ریختن خوراک است که بیش از یک کیسه است که ما تا به حال microwaved. ما این را در آب به تشویق او به خوردن و نوشیدن و او آن را دوست داشت. مدفوع خود را ادامه داد و به بیرون آمدن سبز و آبکی بنابراین ما تصمیم گرفتیم روز بعد به ترک کردن سبزیجات و ببینید اگر مدفوع خود را خواهد تغییر رنگ و قوام را به مطمئن شوید که او نمی باید هر چیزی اشتباه است با او دل و روده. Duckie بسیار فعال و قطعا نبود بی حال. او سرشار از انرژی و با استفاده از پاهای او را زیادی و وضعیت او خوب به نظر می رسد, بنابراین ما نگران اسپل پا. او تاکید کرد در مورد اینکه سمت چپ به تنهایی در شب و به سمت راست رفت به خواب.

3 روز بعد او را بسیار فعال و بسیار پاسخگو است. این اردک سریع است. در صبح مدفوع خود را هنوز هم سبز و آبکی اما پاک کردن و به نظر می رسد طبیعی در رنگ و قوام در پایان روز. آنچه ما را بود او را از خرد و خشک شده mealworms و استارت خوراک. او شده است با خوردن زیادی و بسیار پاسخگو و فعال است. ما هنوز هم می خواهم به می دانم که چرا او مدفوع سبز بود و آبکی اما – و اگر آن غیر طبیعی است. من فکر می کردم که استرس از اینکه رها/منتقل می شود اما ما هنوز هم می خواهم به درخواست جامعه در اینجا. او هنوز هم به نظر می رسد ناراحت هنگامی که ما او را به تنهایی ترک است اما این نمی تواند اجتناب شود. او نیست تاکید آنجا که او در روز 1 اما شریک زندگی من است هنوز هم نگران است.
6225522A-9348-4D2D-8425-8BE19B149D1A.jpeg6B4A066C-EA83-4655-8C57-BCBE017FAE9C.jpeg

در اینجا ما نگرانی های اصلی:

1) چگونه ما می دانیم که رنگ سبز مدفوع است که یک علامت هشدار دهنده?

2) چه سبزیجات ما باید جلوگیری از تغذیه خود را به نگه داشتن مدفوع از عطف به سبز در طول چند روز آینده در حالی که ما نظارت ،

3) چطور یک اردک از تاکید در حالی که او به تنهایی است که ما قادر به حضور او ؟

با تشکر از شما بچه ها خیلی لطفا مراقبت از خودتان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>