تخم مرغ دزد

ممکن است مار موش. آنها می تواند بلع مقدار زیادی از تخم مرغ در زمان ثبت. هنوز مطمئن شوید که در مورد جعلی تخم مرغ, اگر چه. من تا به حال یک به یک لانه پرنده من و قبل از من می تواند آن را دریافت کند آن را بلعیده بود 5 رن تخم مرغ است.

من هرگز فکر نمی کردم در مورد مارها! ما اصلا موش مار من اصلا فکر می کنم, اما ما باید مقدار زیادی از گونه های دیگر مانند لاک پشت نقب زن مارها سر و صدا مار و شاه مار coachwhip بند جوراب.
من در میانهی شب دیده می شود هر یک در ملک من است که من در نظر تخم مرغ خواران, اما آنها سخت به نقطه! بیمار نیاز به نگه داشتن چشم را.

سلام! برخی از حیوانات است که ممکن است سرقت تخم مرغ می تواند کلاغ کلاغ و سنجاب موش, مار…چه حیوانات آیا شما در منطقه شما ؟ مثلا آیا شما مار? چرا که برخی از مناطق را نمی به انجام برخی از مکان ندارد و کلاغ. کمک خواهد کرد که کمی برای کمک به کشف کردن آنچه در آن است

کلاغ کلاغ زمین سنجاب و موش ها و مارها هستند و تمام چیزهایی که من دیده ام. اما در حال حاضر که شما به آن اشاره حدود 3 هفته پیش من راه می رفت و یک کلاغ سیاه(فکر کنم) بود “به دام افتاده” در این اجرا من فکر می کنم من مبهوت آن را پس از آن فقط شروع به پرواز در اطراف و توفنده به سیم مرغ در نهایت آن را تحت فشار قرار دادند و راه خود را به بالا از طریق درز است که آن را تا به حال هیچ حق فشردن طریق lol. اما شاید آن است که یک بازدید کننده به طور منظم و چک جعبه به طور منظم.

من حدس می زنم تنها راه برای مطمئن است به یک دوربین برخی از مرتب کردن. اما در حال حاضر که من دارم میرم از دست رفته جعلی و تخم مرغ و این باعث می شود من تعجب می کنم اگر من به طور متوسط از 1 تا 3 عدد تخم مرغ در روز(Ffor 5 مرغ) است که با توجه به یک دزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de