اگر شما تا کنون خرید یک ماشین شما به احتمال زیاد رفت و در چند درایو تست تا ببینید که چگونه هر یک از ماشین شما مناسب است. این مهم است که ماشین خود را درایو هست اما این احتمال وجود دارد شما ممکن است ناخودآگاه تست برای اطلاعات بیشتر. هر بار که شما گرفتن در پشت چرخ شما پاسخ به طراحی هر خودرو ارگونومی—است که چگونه مهندسی و طراحی شما تاثیر می گذارد و باعث می شود شما بیشتر (یا کمتر) ، به عنوان اکتبر ملی ارگونومی ماه, ما می خواهیم به بحث در مورد آنچه ارگونومی هستند و چگونه آنها را تحت تاثیر تجربه رانندگی خود را و که در آن شما می توانید پیدا کردن ماشین مناسب برای شما ارگونومیک نیاز دارد.

خودرو ارگونومی پوشش یک نوار زیادی از امکانات در ماشین خود را. این شامل همه چیز را از بالا چگونه فرمان است چگونه سلاح های خود را ضربه armrests برای قرار دادن دکمه های رادیویی. یک ارگونومی مهندس فورد پس از توصیف او به عنوان “مهندسی فاکتورهای انسانی” و اگر ما می دانیم چیزی در مورد انسان این است که هر یک از ما متفاوت است. این باعث می شود کار یک ارگونومی مهندس که بسیار سخت تر از یک طراحی لزوما برای همه کار. همین دلیل است که ما قرار داده ایم با هم چند لیست خودروهای با برخی از بهترین ارگونومی—و در هر یک از لیست ما را گنجانده ام یک ماشین کوچکتر بزرگتر و یک ماشین لوکس.

اگر شما کوتاه تر

اگر شما در کوتاه سمت شما می دانید چقدر سخت می توان آن را به پیدا کردن یک ماشین نیست که شما را مجبور به نشستن در یک دفترچه تلفن برای دیدن بر روی فرمان (که به معنی شما همچنین می دانید چقدر سخت است برای پیدا کردن یک دفترچه تلفن این روزها). در اینجا چند که باید این فشار را از گردن خود را (و دفترچه تلفن از زیر لب به لب خود را).

سوبارو جنگل نشین

جنگل ارائه می دهد یک شیب و تلسکوپی فرمان و چند راه قابل تنظیم صندلی های, به علاوه آن را آسان برای دریافت در داخل و خارج از!

Honda Ridgeline

فقط به خاطر اینکه شما در کوتاه سمت معنا نیست که کامیون ها از این سوال. این Ridgeline ارائه می دهد یک چرخش و تلسکوپی فرمان و صندلی قابل تنظیم و همچنین به عنوان صندلی جلو صندلی قابل تنظیم کمربند مجریان و بزرگ رو به جلو دید.

مرسدس بنز S کلاس

این ماشین فوق العاده لوکس در بسیاری از راه های, اما این صندلی گزینه های است که می تواند ضرب و شتم: گرم و سرد صندلی قابل تنظیم هستند شانزده روش های مختلف!

اگر شما بلندتر

رانندگی به عنوان یک فرد عطا با ارتفاع اضافی نیز ارائه چالش های آن. در اینجا بهترین اتومبیل های که در آن شما احساس نمی مانند تمام اندام خود را در حال کهنه به ماشین خود را nooks و crannies:

نیسان برگ

چه کسی می گوید شما باید به یک ماشین بزرگ به جای ارتفاع خود را ؟ برگ است که یک هاچ بک است که ارائه می دهد کافی سقف.

Chevy Colorado

نیاز به اتاق را برای خود و چیزهای شما همیشه تخلیه در اطراف ؟ این کامیون بزرگ صندلی و کابین جادار.

کادیلاک Escalade

این SUV لوکس دارای برخی از ترین سقف های موجود…و این هم بسیار یاد.

اگر شما از مسائل پشت

همه ما می دانیم که یک درایو طولانی می تواند انتقام ویران کردن بر روی پشت خود را پایین تر حتی اگر شما در حال حاضر نیست که هر گونه درد کمر مسائل. سعی کنید از یکی از این ماشین ها برای نگه داشتن پشت خود را پایین تر از فریاد:

هوندا مدنی

مدنی است و هشت طرفه قابل تنظیم صندلی راننده است که همچنین شامل یک به روز رسانی “نقطه محوری” که اجازه می دهد تا برای یک رویکرد منحصر به فرد برای صندلی موقعیت.

ولوو XC60

صندلی های این خودرو در واقع توسعه یافته توسط متخصصان ارتوپدی بنابراین شما می دانید که شما و پشت شما را در برای درمان. علاوه بر پشتیبانی کمری خود را کانتور کرسی همچنین ارائه شانه و ران پشتیبانی می کند.

بی ام و سری 7

حتی استاندارد-موضوع جلو صندلی های این ماشین لوکس اجازه می دهد برای چهارده-راه قابل تنظیم صندلی به علاوه چهار راه کمری قابل تنظیم پشتیبانی می کند.

بنابراین وجود شما به آن را دارند: چند تا از بهترین ارگونومی فکر خودرو در بازار است. فراموش نکنید که فقط به خاطر یک ماشین است که در این لیست به این معنا نیست آن را یک ایده آل برای شما. مطمئن شوید که برای تست آنها را برای خودتان خود را برای پیدا کردن مناسب مناسب!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im