It's looking like the hurricane season will be below normal, but even an inactive year can bring damage to homeowners who aren't prepared.

فصل طوفان اجرا می شود از ماه ژوئن 1st طریق پایان ماه نوامبر هر سال است. می توان آن را یک زمان استرس زا از سال بسته به جایی که شما زندگی می کنند به عنوان گرمسیری طوفان و طوفان را تهدید خطر شخصی و همچنین صدمه به اموال. آماده شدن برای بدترین حالت می تواند کمک به شما در حفظ خود و خانواده و اولین پاسخ دهندگان از راه آسیب است.

چگونه به طوفان آماده

بهترین راه برای آماده شدن برای طوفان فعالیت قبل از طوفان است. زیر گلوله نقاط می تواند به شما کمک کند آماده برای هر مادر طبیعت churns تا در این تابستان:

 • Restock خود فاجعه لوازم. یک چراغ قوه, باتری های جایگزین تجویز دارو و کیت کمک های اولیه و 72 ساعته عرضه مواد غذایی فاسد نشدنی و آب باید گنجانده شود
 • پر کردن کپسول های گاز با سوخت ژنراتور یا اگر وجود دارد در دراز مدت قطع برق
 • تمیز کردن ناودان از برگ و خاک و آوار به جلوگیری از موضعی جاری شدن سیل
 • جمع آوری اطلاعات تماس اضطراری از جمله ایمیل و شماره تلفن
 • باید یک نگاه حرفه ای در سیستم های سرمایشی و گرمایشی برای دیدن اگر آنها نیاز به تعمیر و نگهداری
 • بیش از یک تخلیه اضطراری استراتژی با خانواده
 • در نظر گرفتن سرمایه گذاری در طوفان کرکره برای محافظت از ویندوز از خرد هنگامی که بادهای سنگین ضربه
 • روشن سازی منطقه پس از مبلمان باغ دور قرار داده می شود به سرعت اگر طوفان به هوا
 • پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد جامعه خود را طوفان پاسخ طرح با تماس با دفتر محلی خود را قانونگذار

کیفیت چک لیست می تواند یک راه طولانی در ساخت مطمئن شوید که شما آماده برای هر آنچه که ممکن است. وجود دارد تن از premade لیست در اینترنت هستند که برای نگه داشتن خود را با لوازم اضطراری برای مرجع و یا به عنوان الهام بخش برای ساخت خود را!

بررسی بیمه نامه های خود را

صرف نظر از چگونگی دقیق NOAA یا CSU هواشناسی تبدیل به حتی یکی از بد طوفان را می توانید در غیر این صورت غیر فعال فصل طوفان ویرانگر است. در پس از طوفان شنی موسسه اطلاعات بیمه گزارش بیش از 1.1 میلیون بیمه ادعا می کند واصل شد. مجموع هزینه های بالغ بر $7.1 میلیارد دلار برای شخصی پوشش از جمله صاحب خانه بیمه و بیمه اتومبیل. به صورت کلی بیمه اموال و تلفات در مجموع بیش از $18.7 میلیارد و نه از جمله $7.2 میلیارد دلار بود که پرداخت می شود در سیل مطالبات بیمه. پس از دو جاری خود را تامین اضطراری و رفتن خود را تخلیه مسیر جلوتر از زمان خود را با خانواده آن را نیز ایده خوبی است برای بررسی سیاست های خود را به مطمئن شوید که خانه خود و وسایل پوشانده شده است.

موجودی از اموال شخصی خود را:

ایجاد یک صفحه اصلی موجودی از اموال خود را به آن را آسان تر به مطمئن شوید که سیاست خود را به اندازه کافی پوشش می دهد هزینه از اموال شخصی خود را. در این رویداد یک فاجعه آن را نیز می تواند کمک به سرعت در امتداد ادعاهای روند. مطمئن شوید که شما نگه داشتن موجودی خود را با دیگر اسناد مهم در مورد شما نیاز به تخلیه.

درک خود را پوشش و دیداکتبل:

دانستن سیاست خود را از محدودیت ها و چه پوشیده شده است اگر خانه یا ملک خود را آسیب دیده است در یک طوفان می تواند کمک به کاهش تلفات است. این پرداخت می تواند به درک آنچه در آن هزینه خواهد شد برای بازسازی خانه خود را و چه مقدار بیمه خود را در حال حاضر را پوشش می دهد. این نیز مهم است به یاد داشته باشید آنچه بلایای طبیعی تحت پوشش بیمه خود را صاحب خانه.

جاری شدن سیل مشترک محرومیت به بسیاری از صاحب خانه بیمه نامه ها. با سیل بودن شماره 1 بلایای طبیعی در ایالات متحده از آن چیزی است که خانواده ها باید به طور جدی اگر آنها می خواهند برای محافظت از اموال خود را از تحمیل آسیب های جدی. FEMA گزارش می دهد که فقط یک اینچ از سیل آب می تواند باعث بیش از $25,000 در آسیب. هر چند سیل نمی تواند به طور کامل مانع وجود دارد در حال آماده سازی های مختلف افراد می تواند انجام دهد به منظور کاهش ضرر و زیان است که در نتیجه.

به دلیل جاری شدن سیل یک زمین نگرانی هر چیزی در مناطق کم دروغ را می توان متاثر ساخت انبارها و زیرزمین به ویژه آسیب پذیر است. املاک کارشناسان توصیه می کنند در حال حرکت تمام اقلام و اموال است که می تواند حمل و نقل به زمین بالاتر مانند الکترونیک و مبلمان. علاوه بر این اگر یک خانه کوره در زیرزمین این را باید بالا و همچنین بخاری در صورتی امکان پذیر است. FEMA یک راهنمای مفید است که اشاره کردن چه باید بکنید اگر سیل پیش بینی شده است.

ممکن است نیاز به برخی از آماده سازی بیشتر برنامه ریزی اما زمان قرار داده و به آن می پرداخت. FEMA نشان می دهد که اگر امکان پذیر مالکان باید ببینید اگر آنها و یا یک حرفه ای می تواند به ساخت یک سد در اطراف پایه یک اقامت است که می تواند به جلوگیری از سیل از ورود آب. ضد آب ترکیبات برای پر کردن چاله ها و مهر و موم دیوار نیز ممکن است ثابت کند موثر است.

محافظت از خانه خود و وسیله نقلیه از آسیب طوفان

 • جدید فیل مشتریان – دریافت نقل قول امروز برای خودرو و منزل خود را بیمه نیاز دارد و در راه خود را به بهتر از یک برنامه ریزی بهتر در دقیقه.
 • زمان فیل مشتریان – بررسی سیاست های فعلی خود را به مطمئن شوید که شما پوشش شما نیاز دارید!

ماشین خود را آماده برای آب و هوای نامساعد

هیچ تضمینی وجود دارد وقتی که می آید به آب و هوا. یک دوربرد هوا ممکن است یک چیز می گویند اما فردا چه قرار بود آفتابی دوره می تواند تبدیل به یک بازی سرد و ابری یک شبه. با که در ذهن ما باید برخی نکات را برای محافظت از ماشین خود را از بالقوه باران و باد نیروی باد.

سهام قبل از طوفان

درست مانند خانه خود را موجودی می توان آن را مفید به موجودی (و تصاویر) از وضعیت ماشین خود را قبل از آب و هوای نامساعد بازدید. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد پس از این واقعیت برای مقاصد بیمه, بنابراین مطمئن شوید که شما گرفتن عکس از فضای داخلی و بیرونی.

‘Er پر کردن

در حالی که شما در حال گرفتن سهام از وسیله نقلیه خود را بررسی کنید سطح گاز خود را—شما می خواهید تا مطمئن شوید که برای پر کردن مخزن خود را قبل از آب و هوای بیش از حد شدید. اگر شما نیاز به تخلیه آن به احتمال زیاد خواهد بود دشوار است برای رسیدن به یک ایستگاه گاز, و شما ممکن است نشستن در صف های طولانی ترافیک در راه خارج از شهر. اگر شما یک گاز اضافی قوطی پر کنید که بیش از حد در حالی که شما در آن هستید!

ضد آب و مسائل مهم

قرار دادن کپی از اطلاعات بیمه خود را و ماشین خود را ثبت نام در بدون منفذ پلاستیکی کیسه—این را حفظ خواهد کرد این اسناد مهم خشک در مورد خود ماشین اب اشباع می شود. در صورت امکان نسخه فوق العاده و نگه داشتن آنها را در خانه خود و یا دیگر مکان امن.

ایجاد اورژانس جاده کیت

نشانه از پیشاهنگان پسر در این یکی—همیشه آماده شود. مطمئن شوید که تنه خود را پر از چیزهایی که شما ممکن است نیاز به ماشین خود را در مواقع اضطراری مانند: بلوز, کابل, تایر, جک, چراغ قوه & رادیو (با باتری!), یک کیت ابزار و اضافی که قوطی گاز ما که قبلا ذکر شد. همچنین, مطمئن شوید که شامل همه چیز برای شما و عزیزان شما در مواقع اضطراری مانند پتو و یک کیت کمک های اولیه.

جایی امن پارک

اگر خانه شما دارای یک گاراژ در حال حاضر هم از آن استفاده کنید پس بهتر است اگر وسیله نقلیه خود را است پناه از مستقیم باران و وزش باد (ما توصیه می کنیم پشتوانه بنابراین شما می توانید خروج سریع در صورت لزوم). اما اگر شما دسترسی به یک گاراژ پارکینگ اتومبیل خود را به یک ساختمان بهترین گزینه بعدی پس از آن ارائه خواهد شد برخی از حفاظت از بادهای تند. هیچ ساختمان های محکم در اطراف ؟ سعی کنید به پارک اتومبیل خود را به دور از خطوط برق تیر چراغ برق و درختان—و یا هر چیز دیگری که می تواند سقوط در اتومبیل خود را و باعث آسیب.

یک برنامه بازی

نگه داشتن چشم و نزدیک در پیش بینی بنابراین شما می دانید هنگامی که طوفان می رود برای رسیدن به منطقه شما. مطلع شدن از مسیرهای تخلیه اضطراری برای منطقه خود را و مطمئن شوید که شما و عزیزان خود را همه در همان صفحه. تعیین دو جلسه اضطراری مناطق: یکی در نزدیکی خانه خود و یکی دورتر در مورد شما در حال تخلیه.

طوفان و اقدامات دیگر در طبیعت می تواند ترسناک به دلیل عدم ما را از کنترل بیش از آسیب آنها می شود. اما با مطلع و اقدامات لازم را برای آماده سازی ما می توانیم خودمان را به عنوان آماده به عنوان ممکن است به آب و طوفان است.

منابع اضافی

اینترنت پر از برخی از وب سایت های بزرگ است که شما و خانواده تان می توانید استفاده کنید برای آماده شدن برای هر مادر طبیعت است تا آستین در این تابستان. Ready.govبه عنوان مثال یک مجموعه ای از زیر مجموعه با شرح آنچه به انجام به طور موثر به آماده سازی خانه خود را فقط در مورد یک طوفان را تهدید می کند. همچنین راهنمایی در مورد آنچه به انجام در پی پس از طوفان عبور می کند.

شما همچنین ممکن است بخواهید برای بررسی از موسسه بیمه برای کسب و کار و ایمنی خانه را صفحه خانگی. علاوه بر نکات اساسی در طوفان آمادگی برای خانه خود را ارائه می دهد پیشنهادات در مورد چگونه به نگه داشتن کسب و کار خود و محافظت می شود.

صلیب سرخ آمریکا و فدرال مدیریت اضطراری انجمن باید برخی از راهنمایی های اضافی و منابع است که می تواند کمک به شما در آماده شدن برای طوفان توسعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de