اخبار – به عنوان قابل حمل ضد آب بلوتوث بلندگو همچنان به تکامل و بهبود آن را سرگرم کننده به تماشای شرکت سعی در یکی کردن هر یک از دیگر (و یا حتی خودشان!) با بزرگتر و badder نسخه. JBL یک عادت معرفی هیولا سخنرانان در گسترده خود را ترکیب. JBL Boombox مافوق عالی—تا به حال به دلیل JBL فقط معرفی Boombox 2, بلندترین JBL boombox تا کنون.

“با تشکر از حماسه صدا و براق طراحی ما بلندگوهای قابل حمل همواره مورد علاقه در میان در حرکت مصرف کنندگان گفت:” دیو راجرز رئیس جمهور, شیوه زندگی صوتی بخش در HARMAN. “ما هیجان زده به معرفی Boombox 2 بعدی نسل ما بزرگترین بلندگوی قابل حمل این برنامه شامل بزرگترین, بلندترین و عمیق ترین باس نشده است.”

که جسورانه و سنگین تر Boombox 2 بلندگو است ارتقا شامل قدرت بیشتر و بلوتوث 5.1 برای سیگنال قوی با طیف بیشتری. JBL Boombox 2 دارای باس قدرتمند شما در واقع می تواند احساس از آن دو 4 در. بلندگوهای. یک IPX7 ضد آب رتبه اجازه می دهد تا این بلندگوی بلوتوث نگه داشتن موسیقی رفتن هر آب و هوا. و آن را می توانید زنده ماندن بودن 3 ft. در زیر آب به مدت 30 دقیقه. آن را ناهموار به اندازه کافی برای کباب کردن حیاط خلوت و همچنین آخر هفته سفرهای جاده ای. حتی وجود دارد یک سوئیچ است که اجازه می دهد تا شما را به بهینه سازی صوتی برای هر دو در داخل خانه یا خارج از درب.

Boombox 2 را می توان متصل به دیگر JBL PartyBoost-سازگار بلندگو برای حتی بیشتر صدا. ساخته شده در باتری powerbank نگه می دارد هر گوشی های هوشمند شارژ خود را جریان می تواند به عنوان طولانی به عنوان سخنران خود را.

JBL Boombox 2 هم اکنون در دسترس است برای $499.95 ما. بازدید JBL برای اطلاعات بیشتر.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de