در نهایت رسما پیوستن به در در اینجا:)

سلام مرغ عاشقان!

من یک مدت طولانی خواننده BYC و آموخته اند راهنمایی های بی شماری در اینجا پس اول از همه با تشکر از شما برای همه کسانی که کمک می کنند و این جای چنین مجموعه ای از دانش!

کمی در مورد من و گله:

من زندگی می کنند در مرکزی/شمالی مریلند در نزدیکی فردریک. من یک عکاس حرفه ای من سه رایگان-محدوده کودکان و نوجوانان و 27 دامنه رایگان مرغ در مرتع با یکی دیگر از 25-30 جوجه کودک بین 2 و 7 هفته در حال حاضر در متحرک تراکتور خواهد شد که یکپارچه به گله “در 40” در هفته های آینده. بسیاری از مرغهای تخمگذار از مراکز تکثير میباشند اما در این سال من تصمیم گرفتم برای شروع انکوبه و جوجه ریزی خود من تخم مرغ به طوری که آن را ماجراجویی! ha!

زمان مرغهای تخمگذار شامل:

چرم گاومیش Orpington

نور برهما

طلا توری ویاندوت

توری نقره ای ویاندوت

منع سنگ

فاخته ماران

کرم Legbar

دارچین ملکه/Red Star

ویاندوت x چرم گاومیش Orpington

خروس:

گندالف بزرگترین اسطوخودوس Orpington من تا کنون دیده ام و

یاقوت های قرمز ملایم آبی رنگ و لعاب ویاندوت که پوستی با من در هر فرصت. او اما نه از نوع من ;)

هر دو خروس دستش از 3 روز بعد از مکمورری هچری (خریداری هر دو به عنوان یک روز one /unsexed $27 و البته دو Roos ) شده اند و کاملا کاملا رفتار هرگز حتی به نظر می رسید به عنوان اگر آنها می خواستند برای صدمه زدن به یک انسان است. هر دو حدود 2 سال است.

در حال حاضر در “کودک جای” ما:

اسطوخودوس Orpington x 4

قرمز آبی رنگ و لعاب ویاندوت x 3

Barnevelder x 5 (نقره آبی, چلپ چلوپ)

فاخته ماران x 2

عارف ماران x 2

Blue Rock x 2

Ameraucana x 4

مس ماران x 1 (قطعا یک خروس و او را فوق العاده مسخره)

یک دسته از mutts از جمله زیتون Eggers, ماران x lav. Orpington اسطوخودوس x چرم گاومیش Orpington ،

در حال حاضر انکوبه (هچ تاریخ 7/25) من :

Deathlayer x 2

Pavalovskaya x 4

Silverrudd / Isbar x 3

آبی Barnevelder x 4

نقره Barnevelder x 3

Ayam Cemani x 4

Araucana x 2

کرم Brabanter x 3

Mutt مخلوط از من گله به عنوان گروه کنترل : 5

بسیاری از آنها در حال حمل تخم مرغ بنابراین من در حال حاضر در تلاش برای خشک جوجه ریزی فرآیند به دست آورده اند و یک تن از دانش مفید از این انجمن پس دوباره با تشکر از شما!

در پایان از خروج از تخم و brooding دوره من می خواهم به حدود 50 مرغهای تخمگذار و 3-4 roosters اگر ممکن است.

من با توجه به دور 19 نوزادان در این مرحله کسانی که قطعا خروس یا ناشناخته جنسی که صفحه نمایش همان ژنتیک در حال حاضر تاسیس در گله. من در تلاش برای پرورش در تنوع در حالی که همچنین حفظ آرامش و نوع رفتار گله.

(بزنم به تخته) ما بسیار کمی درام یا سلسله مراتب مسائل در گله تخمگذار و خروس و همه زندگی در هماهنگی برای بیشتر قسمت ها. بزرگ خروس بزرگ است و به عنوان مثل, کمی خشن با کوچکتر مرغ اما فقط به دلیل اندازه خالص. قبل از خروس ها, ما از دست دادن 18-20 مرغ در هر سال فقط با hawks اما پس از ترکیب آنها به گله ما نیست و از دست هر مرغ به hawks که عالی است اخبار!! گله رایگان در محدوده بیش از چندین هکتار از مرتع آلی و ما حرکت قابل حمل مرغ شمشیربازی چند بار در سال به چرخش و کاهش بار بر روی زمین است. در این سال (در واقع در این ماه علاوه ژوئن) ما تا به حال یک مشکل با روباه (از دست دو مرغ) و سپس یک مرد حریص راکون که به قتل مورد علاقه من Australorp مرغ به نام میشل اوباما معلول نور برهما (که ما تا به حال به جمع اوری چرا که او درد و رنج بسیار) و سپس بازگشت و شب بعد به ضرب و جرح یک فاخته ماران (در زمان او چشم و قطع او waddles/شانه) و کهربا ستاره (قطعه قطعه او لاله گوش کردن و گوش آسیب دیده). من آن توصیه شده تا با blukote و برگشت با گله و ما mended تا نقطه ای که چربی حرامزاده بود و رخنه در پس امیدوارم بیشتر شب بازدید کنندگان به قفس.

من حدس می زنم که در مورد آن در حال حاضر. من به دنبال به جلو به کمک اینجا و البته در ادامه به یاد بگیرند که از همه شما!!

-Christin

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im