FLYSTRIKE!! من نیاز به اطلاعات *گرافیک عکس

من صفر ایمان در ده و من قطعا نمی خواهد قرار داده و آن را بر روی یک زخم باز هر چند مسلما در نسبتا خشک محیط خارج از بدن و با چنین نرم-سالم حشرات به عنوان یک حشره که می تواند یکی از چند بار من انتظار می رود آن را به کار.

من با استفاده از کاپیتان جک Deadbug دم از مواد تشکیل دهنده فعال است که spinosad است که همان مواد تشکیل دهنده فعال است که در Comfortis. پس Comfortis به معنای خورده من منطقی خاص است که سمپاشی برخی در خارج از مرغ نمی تواند سمی باشد اگر چه من می تواند اشتباه (برای آنچه در آن ارزش, من beasties همه زندگی می کردند از طریق آن)
https://www.lowes.com/pd/Bonide-Cap…MImp2iuLnT6QIVA4vICh2sawAvEAQYAiABEgIhT_D_BwE

پیدا کنم که فشار انزال زن شور به زخم را با یک پاک dishsoap بطری گرگرفتگی بسیاری از کرمهای بدون نیاز به چیدن. کسانی که آن را نمی کند و یا بسیار کوچک و یا بسیار عمیق و یا کشته شوند اگر نه با نمک از حشره کش یا تحریک به اندازه کافی به عقب و بعد خیط و پیت کردن آنها می شود.

من معمولا در پایان با BluKote چرا که من همیشه آن را داشته باشد و چیزی در مورد آن به نظر می رسد برای تضعیف مگس.

متاسفانه من تا به حال مقدار زیادی از تجربه با این در تابستان گذشته. به نظر می رسید همه به دنبال راه هایی برای صدمه حیوانات زندگی می کردند که با هم برای سال های آغاز جنگ و هر کوچک ابتدا مگس مگر اینکه من کل روال فورا و موفق به نگه داشتن پانسمان در آن است.
…. حیوانات نمی خواهید باند.

اما هر کس بازیافت فقط خوب معمولا حدود 5 درمان (دو و نیم روز) و قطع بزرگ یا کوچک بود شفا به اندازه کافی برای جذب مگس و هر بیستی تا به حال آن را متوقف جویدن/سلسله مراتب/خارش در آن و باز کردن دوباره آن را. من تحت درمان یک زن و شوهر از دوستان حیوانات هم عمدتا فقط چون من تا به حال معده برای آن است. (این واقعا یک سال بد برای مگس ها!!)
به عنوان ناخالص آن را به عنوان است که معمولا جدی نیست تا زمانی که شما آن را درمان کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>