خبرهای خوب و بد در گینه در زمین

با تشکر! من واقعا دوست دارم که چگونه زیبا و آرامش بخش خود را برکه است! چه ساختار شبکه?ما در واقع خود ما بزرگ

توسط HASHTADONOH در 2 خرداد 1399
با تشکر! من واقعا دوست دارم که چگونه زیبا و آرامش بخش خود را برکه است! چه ساختار شبکه?

ما در واقع خود ما بزرگ و کوچک برکه در اموال ما. از برکه ای کوچک است که در حال حاضر خشک است زیرا ما یک بیت droughty اما حوض بزرگ مقدار زیادی از آب... وجود تالاب و منطقه اطراف آن در سراسر خیابان است که من فکر می کنم یکی گینه یک آشیانه در ماه پیش. که در آن نقطه آن را سبز تر و با شکوه تر از ما ملک از آن به سختی بهار و اوکلاهما می شود قهوه ای بیش از زمستان است. اما در حال حاضر که وحشی منطقه به نظر می رسد بسیاری مانند اموال ما.

من آنها را نگه داشته گذراند به اندازه کافی است که من فکر می کنم همه آنها با استفاده از هر دو قفس لانه و یا که در یکی از لانه در اموال ما هر چند من می گم چند تخم مرغ را به من 8-9 تخم مرغ از 12 مرغ... اما من فکر می کنم من به خوبی رفتار پرندگان مسن تر که من از دست رفته تخم مرغ از, نه من بی پروایی آنهایی که جوان... من حدس می زنم من آنها را نگه دارید تا زمانی که 4 یا 4:30 دوباره امروز و ببینید که چگونه بسیاری از تخم مرغ های ما را دریافت کنید. من نفرت را به مجازات چاق, چاق, که, در بیرون لانه و خیلی بهتر در مورد اقامت در محل!

من از خواب بیدار در 2 AM آخرین شب نگرانی در مورد guineas... من فکر می کنم من سعی کنید با قرار دادن 100 فوت از مات گل و لای نرده ها فقط در لبه mowed منطقه که در آن guineas تمایل به عبور و دیدن آن است که آنها را می دهد قابل تامل است. این چیزی است که @BennieAnTheJets پیشنهاد قبلا اما من تا به حال مشکل تصور که چگونه است که کار می کنند. من می ترسم که این حصار را فقط به دام انداختن آنها در طرف دیگر...tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب