سلام به همگی!

من خیلی هیجان زده می شود یک عضو جدید از BYC جامعه!

من و شوهرم خرید اولین خانه در سال 2018 و به سرعت آن را تبدیل به یک حیاط. ما مطرح Plymouth منع سنگ در گذشته بنابراین ما آغاز شده و با کسانی که سال گذشته است. ما یک خروس به نام کریستوفر لوید (به دلیل scraggly پر و بال به عنوان یک جوجه) و 14 زیبا, مرغ که لایه های بزرگ! آنها در حال حاضر اقامت در Chickshaw که ما از ابتدا ساخته (با تشکر از شما برای الهام جاستین رودز!) و ما خواهد بود با ایجاد یک حلقه بزرگ خانه هنگامی که آب و همکاری. چهار نفر از آنها همراه با کریستوفر هستند از ما گله از آوریل 2019 (ما از دست بقیه به روباه) و دیگر ده ها از دوم گله تخم در ماه جولای سال 2019. ما خرید همه ما روز جوجه از تن. سالم Hatchery در اوهایو و واقعا لذت بردم از کار کردن با آنها!

در این سال ما بود و ما برای اولین بار موفق Plymouth منع راک پرورش از طریق جوجه کشی که یک تجربه شگفت انگیز! ما نیز خریداری Americauna جوجه است که در حال حاضر 3 هفته. ما نیز در تلاش گوشت مرغ, برای اولین بار, اما با داشتن برخی از مشکلات با این. ما در حال افزایش 25 هر Cornish متقابل و آزادی تفنگداران اما از دست داده اند 8 تا کنون که بسیار ناامید کننده است. ما در حال ایجاد Suscovich جوجه های تراکتور برای آنها.

من پیوستن به BYC به عنوان این است که یک جامعه که در آن من تا به حال بسیاری از سوالات من جواب داده! هر وقت من هستم به دنبال پرسش آنلاین من پیگیر این تاپیک هستم و خیلی تحت تاثیر قرار با ثروت از دانش و تجربه اعضاء. من خیلی خوشحال هستم به عنوان یک عضو در حال حاضر و با تشکر از شما برای استقبال از من به جامعه خود را!

صمیمانه
جسیکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de