حدس می زنم که جنسیت!

چند از این به اشتراک گذاشته شد در اطراف وجود دارد چند cockerels از من می تواند اداره کند بنابراین من لازم نیست

توسط HASHTADONOH در 24 خرداد 1399
چند از این به اشتراک گذاشته شد در اطراف وجود دارد چند cockerels از من می تواند اداره کند بنابراین من لازم نیست که به عنوان بسیاری از تصاویر به اشتراک گذاری به عنوان من امیدوار بود و من نمی توانم به نظر می رسد برای بارگذاری عکس بدون مبارزه کردن تلفن من اما من بهترین من سعی خواهم کرد! من سعی کنید به آنها را آپلود به کامپیوتر خانگی و ببینید اگر من شانس بیشتری وجود دارد اما در اینجا یک لیست به روز شده که معلوم شد که!

از BCMs پنی بود پولت و لودگی در آن با کلاسیک زرق و برق دار مس و سیاه رنگ.

از من زیتون اگرز و یا به آنها فروخته شد (چشم نهان ایوان انتخاب کنید تا covid جوجه :idunno ), دزدکی وزیر جلی کار تبدیل به یک زرق و برق دار خروس با فوق العاده مطیع خلق و خوی. تکان دهنده هر چند Fizgig معلوم شد که عمدتا سیاه و سفید پولت تنها با چند جزئی انسداد راه راه بر روی بال های خود را, بنابراین من نمی دانم چه خبره اتفاق افتاده که در استخر ژن با آن سر نقطه من انتظار می رود برخی از جدی محرومیت مانند نقره ای به پایان رسید تا با. من اضافی دو زیتون egger جوجه از همان ایوان انتخاب کنید تا فردی که من متوجه شدم جنس BCMs و به پایان رسید تا با یکی دیگر از مس رهبری پولت که من rehomed و پولت (حداقل به همه ظواهر بیرونی) که من نگه داشته که در ابتدا به نظر میرسد که منع بال با یک نا معلوم کوچک بسیار کم نور سر نقطه اما تکان دهنده رشد به طور کامل سیاه و سفید با دو بال سفید راهنمایی و در حال حاضر در 11 هفته بدون تاج و بسیار itty bitty نخود شانه با آنچه در آغاز تنها برای نشان دادن یک دوم و سوم خط نخود فرنگی اگر شما واقعا چپ. که شما نمی توانید چپ در بدون عکس! اوه من فقط آرزو تکنولوژی نمی خندند من کاملا به طوری که اغلب!

هر دو SLW شد cockerels ميانگين آنهایی که در آن به طوری که آنها رفت و تا خیابان به یک خانم به دنبال به نژاد خود گوشت پرندگان.

من isbar به نظر می رسد پولت... من گفتم یک بار خود را واقعا آشنایی با نژاد شما می توانید شروع به در تخم است که زن و مرد, اما من می توانم ادعا می کنند که استعداد! Shes یک تخته سنگ آبی با یک سر و گردن فقط یک لمس تیره تر و تنها faintest نشانه ای از wattles و شانه, بنابراین من بسیار امیدوار.

از من هامبورگ silkies من فکر می کنم من یک دسته از پولت اما آنها می تواند مرا فریب! آنها واقعا زیبا هستند چیزهای کوچک است که کاملا می پرستمش مردم و من می دانم که من باید حداقل چند عکس ها واقعا خوب از آنها پس از آن نوع خسته کننده نمی شود قادر به آنها را بارگذاری یکی از آنها عدم رشد برای ماه اول و رشد نمی کند تک پر از آخرین تصویر تا 5 هفته هنگامی که آن را منفجر به نواز با دو نفر دیگر در اندازه. که یکی به طور خاص است و من نگران هستم ممکن است فریب من شده coddled بیرحمانه تا زمانی که آن را در رشد.. من ممکن است عشق کور به هر نشانه ای که تنها یکی است که یک صفحه نمایش است که تا کنون آن دم است که کمی درازتر کردن به جای فر رو به پایین.

عکس به طور ناگهانی تصمیم به کار با من! اما نه آنهایی که جدید و تنها برخی از, اما این silkie هامبورگ عبور هیچ silkie ژن من می توانید ببینید به جز پر سر و کمتر شانه?
20200424_224134.jpg
IMG_20200512_203346_686.jpg
IMG_20200512_204246_264.jpg
چند هفته اما من را ببینید اگر من می توانم ویرایش در هرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب