سردرد در حمل و نقل جوجه اردک?

سوال;

من دستور داده بود ducklings از یک شرکت است. چیزهایی شبیه رفتن آنها هست. 2 روز پیش (سه شنبه) من یک پیام است که آنها overnighting آنها را به من. به من می گفتند باید آنها را پنج شنبه. امروز پنج شنبه است.

پست الکترونیکی آمد. هیچ ایمیل وانت توجه کنید. (باید وجود داشته باشد یک کارت تماس به رفتن به آنها را انتخاب کنید تا در اداره پست.) هیچ چیز.

نگران رفتم به اداره پست و به آنها گفت: هیچ زنده و مرغ و جوجه و غیره در آمد.

سوال من این است که آنها حتی قادر به زنده ماندن یکی دیگر از روز در ایمیل (تا جمعه) خواهد بود که کامل 3 روز ؟

آن نه شرکت که فرستاده انهایی گسل. و من نمی خواهم ناراحت در آنها. تا آنجا که من می توانم بگویم آنها خوب است. و در واقع من شگفت زده است که آنها می تواند آنها را زودتر به من نسبت به هر یک از شرکت های دیگر که در راه حمایت کردن. (همچنین آنها سیاه دونده ducklings.)(و امید آنها خواهد بود ساکت تر از pekings. Pekings به نظر می رسد نمی تواند بیش از حد پر سر و صدا اما زمانی که آنها شروع quacking آن بلندتر از کوچکتر دونده که من آن را. این است که چرا من امیدوار بودم به transitition به دوندگان نیز می باشد.)

اما من خیلی نا امید. من در حال حاضر نیاز به بیش از شروع چون اردک از کال در مرتع پرورش احشام تبدیل به تقریبا تمام پسران. (بدون تخم مرغ.)

همچنین به نظر می رسد مانند حمل و نقل به نقل از این شرکت بودند بنحوی 2 روز حداکثر. هنگامی که اداره پست دریافت کنید مثل این ؟ (یک شبه به معنی نیمی از یک هفته در حال حاضر؟)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im