سلام من همیشه رویای داشتن جوجه, اما خانواده من گفت: “هیچ!” من استفاده از یک زن و شوهر هفته اینجا بود که آن را دشوار است برای گرفتن تخم مرغ و صحبت هر کس به اجازه می دهد یک “تعداد کمی” از جوجه و بنابراین به جای 3 جوجه های من برداشت تا 5 از یک مزرعه محلی. من به پرندگان به عنوان من تا به حال همه نوع داخلی از جمله آنهایی که سبز جوجه — طوطی آمازون. بنابراین من برداشت 2 آبی Australorps, 2 EE و 2 RIR. میان ما ساخته شده یک حلقه قفس که در زمان بسیار و در حالی که قرار دادن چرخ روی آن. من 7 و 10 سال بچه های قدیمی loove آنها را به مرگ و به نام آنها Fluffbutt (BA) Cosmo (BA) بوق (EE) بی باک (EE), اسکارلت (RIR) و جیر (RIR). البته من می خواستم بیشتر در جوجه ها به دلیل 5 کافی نیست برای این خانواده 5, بنابراین من تا به حال به 3 بیشتر از 1 هفته نوزاد جوجه سیاه Australorps (شیرینی رویه خامهای کیک یا شیرینی و میگو) و 2 محروم راک (Doughball و Doughnut) جوجه یک ماه بعد. می تواند به شما حدس می زنم بچه های من به نام همه جوجه?

ضمن یکی از آبی Australorps تصمیم به تبدیل شدن به یک Roo بنابراین من آن را در زمان به عقب و پرسید: برای 3 به جای آن از آنجایی که ما تنها مجاز مرغ در اینجا. ظاهرا 1 = 3? من نمی توانستم تصویب تبادل آن را برای یکی دیگر از آبی Australorp (, Barnevelder و اسطوخودوس Orpington. نمی تواند مقاومت در برابر اضافه نژاد! آنها به من گفتند همه آنها flockmates در مزرعه خود را, بنابراین من فکر کردم با اضافه کردن این 6/7week ها نمی تواند یک مشکل اما من تاسیس پولت در حال تعقیب آنها را دور! شده است وجود ندارد خونریزی اما این 2 روز. من در حال حاضر در قرنطینه به مدت 3 هفته. چه کار کنم ؟ من فکر کردم از همه آنها هنوز هم پولت آنها را ادغام یک کمی آسان تر است.

حلقه قفس است 8×10 با یک اجرای بزرگ متصل شده با مرکبات و درختان انجیر.
در حال حاضر تاسیس گله از پنج هفته 9-پیر پولت.
1 BA
2 EE
2 RIR

تازه (هم سن و سال شاید 8 هفته)
1 Barnevelder
1 BA

در اندیشه, 4 هفته آخر:
2 BR
3 سیاه Australorps
1 کاربر اسطوخودوس Orp.

من فکر ادغام آسان تر خواهد بود اما oldies نگه داشتن تعقیب تازه به دور از هر دو مواد غذایی مناطق. من را دیده اند برخی از سلسله مراتب, اما نه بیش از حد بد است. تازه دور از oldies. آنها را در خواب هم درست در اندیشه جز Barnevelder خواب جداگانه. من باید صبر کنید آن را و اجازه دهید آنها را از آن کار بیرون ؟ فقط اضافه کردن بیشتر ایستگاه های تغذیه? یا باید من ساخت یک جداگانه اجرا و کوچک قفس? چه چیزی شما را نشان می دهد به صورت موقت قفس برای 2 پرندگان ؟ من شمشیربازی سیم و گاو, پنل, اما من مردد به قطع کردن گاو پنل. من پی وی سی, شاید من می توانم یک قفس کوچک و پوشش با HC.

و به عنوان برای جوجه های اسطوخودوس Orpington تر است سن خود را, بنابراین من فقط اضافه شده خود را با دیگران که 4 هفته است. او به نظر می رسد تا حدودی جدا شده و من شگفت زده شد آنها در ابتدا پک در او. من باید بیشتر از رسمی ادغام ؟ من فرض چرا که آنها جوان بودند آن را درست به فقط آنها را با هم.

با تشکر از شما همه برای خواندن این! آن را کاملا اعتیاد!!

لیز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de