سلام از Austin تگزاس

سلام! من اولین جوجه در ماه گذشته در مارس 16. همه آنها بین 1 تا 4 هفته که من آنها را: دو یاقوت کبود سنگهای دو ع

توسط HASHTADONOH در 6 تیر 1399
سلام! من اولین جوجه در ماه گذشته در مارس 16. همه آنها بین 1 تا 4 هفته که من آنها را: دو یاقوت کبود سنگهای دو عید پاک اگرز یک زیتون Egger و سه, سیاه, مس Marans.

قبل از این من در شرکت یک مرغ co-op در جامعه من باغ که در آن یک بار در هفته من مرغ "وظیفه" که در آن من تمیز کردن قفس waterers, فیدر و دوباره پر کردن آنها-اجازه دهید مرغ برای ورزش در اجرا ، من هم به جمع آوری هر تخم مرغ که بعد. من انجام شده است که حدود 8 سال است اما ظاهرا این تجربه به من یک احساس امنیت کاذب/واقعیت در مورد بالا بردن جوجه های خود. یا.... شاید من فقط آنها را خریداری و از بد مادر? من نمی دانم ؟ اما من تا به حال برخی از وحشتناک شانس تا کنون. از 8 جوجه من از دست دو (یک عید پاک Egger و زیتون Egger) در شش هفته و دو نفر دیگر بیمار هستند (دیگر عید پاک Egger و مس ماران).

پس از درگذشت یکی از آخرین من بدن او به تگزاس A&M مرغ آزمایشگاه های تشخیصی برای یک کالبد گشايی. نتایج آسپرژيلوس و trichomonosis با سابق که به احتمال زیاد به چیزی که او را کشته است. دو نفر دیگر که بیمار هنوز برگزاری نمایشگاه علائم. چیز نا امید کننده این است که آنها تمام خواهد شد به نظر می رسد بهتر و خوب برای چند روز یا حتی یک هفته و سپس آنها را به طور ناگهانی شروع به نشان دادن علائم دوباره.

من شده اند به آنها جامع درمان من ساخته شده با روغن پونه کوهی و ریز خرد شده/سیر خرد شده در برخی از دشت ماست یونانی. من شده است خواندن در مورد استفاده از اسیدی مس سولفات و چیزهای دیگر اما به نظر می رسد آسپرژيلوس است که واقعا سخت به درمان است.

من حتی نمی دانم از کجا این جوجه ها قرار گرفتند--- این که آیا آن چیزی بود که در حیاط ؟ یا از مادر? من شده اند با استفاده از تراشه کاج و تغییر آنها 2x یک هفته یا بیشتر. هر زمان که من آنها را ببینید خیس من بلافاصله دور از مرطوب هستند. بنابراین من فکر نمی کنم آن را به تراشه. من شده اند با اجازه دادن به آنها را رایگان در محدوده باغ من وقتی که من آنها را و من امیدوارم که آن چیزی نیست که در آن وجود دارد ؟ اما من شروع به تعجب می کنم. دو بیمار جوجه شده است موقت "جوجه درمانگاه" در یک جعبه سگ در مقابل ایوان. پس از کالبد گشايی من شده اند اجازه دادن به آنها دامنه رایگان با دیگران به دلیل این درک من این است که آنچه آنها نیست مسری (آسپرژيلوس مسری نیست و trichomonisis تنها مسری اگر آنها نوشیدنی از همان waterer که من مجاز است.)

در هر رای به عنوان به زودی به عنوان من می توانم استطاعت آن من خواهد شد که یک زن و شوهر بارهای از شن و ماسه رودخانه تحویل برای قرار دادن در قفس خود را و اجرا کنید. این باید از بین بردن هر گونه مشکل بالقوه با تراشه کاج. اما می خواهم بدانم اگر چیز دیگری وجود دارد در باغ یا حیاط است که می تواند آنها را بیمار می کند ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن