سلام از Los Gatos, CA

من فکر کردم من تا به حال خودم را معرفی, اما من حدس می زنم من نمی…

من تا به حال یک گله کوچک برای 12 سال گذشته. هیچ یک از اصلی دختران هنوز هم در اطراف در خانه های قدیمی من آنها رایگان در محدوده. ما نقل مکان کرد و در حدود پنج سال پیش و در عرض چند روز از بودن در خانه جدید محلی coyote خدمه حال مرا نمیفهمد.

من در حال حاضر 8 در گله; Dottie است Mille Fluer d’Uncle (silliest مرغ همیشه!), Medea یک جوجه خوردن تهدید یک Ameraucana, گلدی یک Buff Brahama همه آنها سه ساله. من خریداری شده و 10 جوجه از Mypetchicken.com این بهار. سپس همه گیر ضربه و هیچ یک از ما خوراک محلی/سخت افزار بودند حمل جوجه بنابراین من به چهار تا از پرندگان جدید به یک دوست که از دست چند تن از دختران او به سن آخرین سال است. بنابراین من جدید خدمه Meredith Grey و نیمه شب هر دو آبی چلپ چلوپ Orpingtons دالی است که از چرم گاومیش Orpington کریستال گیل نیوجرسی غول Rheba است نیوهمپشایر قرمز و ایمان است منع سنگ.

من شروع به جمع آوری جوجه ها به دلیل, خوب, تخم مرغ. من نمی دانستم که آنها احتمالا دلقک پرنده جهان است. Terry Pratchett یک بار توضیح داده شده جوجه به عنوان “در حال اجرا به عنوان اینکه خود را knicker الاستیک شکسته شد”. زمانی که من روش (در حال حاضر به خوبی حصار و درنده اثبات باغ گیاهی و مرغ اجرا) دختران همه به من به عنوان اگر من بزرگترین ستاره راک در جهان! ذرت بانوی است که در اینجا ذرت بانوی است که در اینجا به نظر می رسد آنها می گویند. پس چه آغاز شده به عنوان یک تمایل به تخم مرغ تبدیل به شادی خالص از های باغ من با این کوچک commediennes.

من و همسرم در یک زندگی روستایی بخشی از دره سیلیکون که در آن او بازیابی, قدیمی, ایتالیایی, اتومبیل و موتور سیکلت های من (تا مارس سال 2020) کار برای یک تئاتر کوچک شرکت من نیز یک نقاش و بافنده ما نجات pit bulls (فعلی ما pittie نشستن در باغ با جوجه ها و حتی توجه به آنها ما را مسخره سنت برنارد (که می خواهم به خوردن هر گونه و هر مرغ می بیند خوشبختانه او نمی تواند در حیاط و حتی اگر او می تواند وجود دارد هیچ راه او می تواند گرفتن مرغ در وحشی ترین رویاهای خود را).

در نهایت خواهر من پیشنهاد من نگاه کردن BYC, او را به عنوان دیوانه در مورد او به من در معدن!

به سلامتی – Chela

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>