صبح به خیر به همه!
نام من است Roberta, و اگر چه من به کل کشاورزی گیگ…(رشد در یک گله گراز مزرعه, زن و شوهر است که از صدای خوب گاو مردم) ما نسبتا جدید به جوجه. ما مزرعه بزرگ 100 سال به قفس بر روی آن و دیده نشده یک مرغ در شاید 20 سال. این قفس بزرگ است… من فکر می کنم 400 فوت مربع. او با استفاده از آن برای ذخیره سازی…. تا کسی رها یک خروس در مزرعه ما. بله رها… و او زیبا بود! سفید silkie rooster اما تا به حال یک نگرش بد… چیزی که بعد از شما می دانید… ما اضافه شده یک اجرا و یک دوست آورده 2 مرغ به نگه داشتن او شرکت می باشد. که 6 سال پیش. از آنجا که برای اولین بار خروس.. ما اضافه شده اند یک چند.
اولین علاوه بر این شد 3 قرمز ستاره های دنباله دار… چند سال بعد 3 brahmas و 3 از چرم گاومیش orpingtons این سال…. ما را دریافت کنید که در یک لحظه ;)

زمانی که در این بهار به من داد برخی از “زمان”… coronacation…. ما فکر کردیم که در حال حاضر زمان خوبی برای اضافه کردن چند جوجه است. ما لایه های بدست… چاق و تنبل پس از زمستان و ما از دست ما تخم مرغ است. (بدون آنها نمی خواهد ببینید یک دیگ سوپ… من بدست چاق و تنبل در طول زمستان با تشکر از شما یائسگی…. بنابراین من آنها را درک کنید!)
بنابراین ما اضافه شده 4 طلایی ستاره های دنباله دار, 2 منع سنگ 2 نیوجرسی غول, 2, rhode island blues و 2 اسطوخودوس orpingtons… این hatchery انداخت در یک اضافی نیوجرسی فقط برای اندازه گیری خوبی…. بنابراین ما اضافه شده اند 13 به ما گله فقط در طی 8 هفته.

سپس فرماندار گفت: مدارس در حال تعطیل برای استراحت و شما یک معلم….پس حالا چیکار کنم ؟ ؟ ؟ ؟ …

اجازه دهید به من می گویند…. هنگامی که شما زندگی می کنند در عرض یک ساعت رانندگی از یک hatchery…. و قیمت گاز هستند و کمترین آنها در 20 سال….
آنچه شما انجام است….:wee
اضافه کردن 2 barneveldars, 2 نقره ای رنگ و لعاب wyandottes و 2 عید پاک اگرز….. و تماس با درمانگر بعد!

ما کاملا در عشق با این زیبایی! و از آنجایی که ما یک تن از فضا… چرا که نه! ما 6 سال, و او در حال حاضر بیشتر مسئولیت اضافه شده به لیست کارهای عادی و روزمره است که ما لازم نیست که در مورد استدلال می کنند! او را دوست دارد تغذیه و آبیاری جزئیات!
نژادهای مختلف تسکین من احساسات هنری… Im یک هنرمند و معلم هنر…. و آنها را در مزرعه و… ، راحت واسوده! ما فقط با زنان تا زمانی که دختر بزرگتر است سپس ببینید در مورد جدید رو. ما دیده ایم 2 جداگانه roos در مزرعه از آنجا که برای اولین بار.

من شده است خواندن BYC برای مدتی و… یافت می شود تن از مشاوره!
بنابراین من در زمان برای تبدیل شدن به یک عضو :) به علاوه من نیاز به یک محل برای به اشتراک گذاشتن تصاویر رنگارنگ من گله است که نمی خواهد با من تماس crazy chicken خانم!
(بله, من نام مستعار جدید در خانواده…LOL):thumbsup

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im