سلام! من هیجان زده به شما بپیوندند!

سلام به همه! نام من است مارجی. من عاشق همه نوع از پرندگان. حدود 37 سال پیش من برای اولین بار من جوجه. آنها به من داده شد – یک جعبه از 7 unsexed پنج ساعت پیر Bantum جوجه توسط یک همسایه. البته اینترنت نبود و آنها با هیچ دستورالعمل! پدر مطرح شده برخی از جوجه ها وقتی که من یک کودک بود, بنابراین من او را به نام برای دستورالعمل. او به خارج از شهر. بنابراین من قرار دادن یک کاسه کم عمق آب و یک حوله در جعبه بسته بندی شده من دختر بچه و ساخته شده یک سفر سریع به کتابخانه. مسلح با برخی از اطلاعات و کتابخانه کتاب من ساخته شده یک سفر سریع به IFA برای تجهیزات و منابع لازم. در خانه جوجه ماند در مقوا هتل در گرمترین بخشی از خانه با یک لامپ در حالی که من ساخته شده به طور موقت قفس و اجرا برای آنها سالم با استفاده از مواد. l به پایان رسید تا با پنج خروس و دو مرغ. خروس شروع به مبارزه با یکدیگر و در مورد کشته فقیر مرغ با محبت خود نیت. من شروع به یک قفس بزرگتر و اجرا فکر کردن به آنها را از هم جدا. شوهر من بسیار بیمار که در آن زمان. ما کسب و کار خود را از دست داده و سپس از دست ما صفحه اصلی درباره همان زمان. با حرکت قریب الوقوع و نیاز به رفتن به محل کار تمام وقت من احساس آن را به بهترین rehome جوجه من حتی محبوب من مرغ به دوست بسیار خوب من که اضافه شده آنها را به او گله در یک هکتار از باغ.

حدود هفت سال پیش ما نقل مکان کرد به روستایی بزرگ بسیاری شده اند و من امیدوار به نگه داشتن جوجه ها. من از دست شوهرم بسیار غیر منتظره کمتر از دو سال بعد. در همان زمان من مادر در قانون (که زندگی کرده بود با ما برای 17 سال) بسیار بیمار شد و پدر من شروع به شکست است. من نقل مکان کرد و هر دو پدر و مادر من به خانه من. من برای مراقبت هر یک از این سه فوق العاده مردم به عنوان آنها کاهش یافته و در گذشت. در حال حاضر من تنها هستم و باید زمان برای شروع یک سرگرمی جدید. من نیاز به توقف و تفکر بسیار در مورد گذشته و شروع به لذت بردن از در حال حاضر من. من پست های این Facebook صفحه برای چندین سال. من با دقت بررسی اطلاعات در حیاط خلوت جوجه 101. برای هفته من scavenged چوب از ساختمان خانه جدید سایت زباله شمع Home Depot را نشانه دار bin برخی از چوب از گاراژ ما و برخی از پالت. در حال حاضر من اکثر چوب من را با قفس و اجرا کنید. من هیجان زده برای شروع در این پروژه است. در سال گذشته خریداری انواع ابزار برقی: گردبر اره منبت کاری اره مویی چند ابزار برقی, دریل/راننده میخکوب منگنه. این بهار من ساخته شده جعبه رشد و آموخته را به استفاده از ابزار.

من خواهد بود در 70 سال در ماه فوریه و من برنامه ریزی برای پرتاب یک جشن تولد برای خودم! من خواهد شد ارسال دعوت نامه با یک عکس از قفس و یک هدیه لیست پیشنهادی برای موارد مورد نیاز برای جوجه من. 😁 من خدمت کرده اند و برای دیگران مراقبت برای یک مدت زمان طولانی و من نیاز به انجام کاری برای من. من امیدوارم که خانواده و دوستان من خواهد بود بسیار هیجان زده و حمایت از من در من سرگرمی جدید. اما من خیلی هیجان زده من ممکن است همه چیز را آماده در اوایل و ممکن است اتخاذ یک زن و شوهر از مرغ این سقوط اگر کسی دیگر نمی تواند برای آنها مراقبت.

من یک شروع عالی باغ و بن کمپوست که من با کمال میل به اشتراک گذاری با جوجه. من شروع به گلخانه! من امیدوارم که برای من جدید و پر طرفدار دوستان زیادی تحت نظارت سرگرم کننده و رفتار در حیاط. هر بار که من یک اشکال من آرزو می کنم من تا به حال مرغ را به بازی شیر یا خط آن را به. و همه تولید از باغ است که کمی پیر یا اشکال خورده… من می خواهم به بازی شیر یا خط آن را در اجرا به جای آهنگساز. اما آنها نیاز به یک امن اجرا کنید در حالی که من در دسترس نیست برای محافظت از آنها را از گربه و سگ و حیوانات وحشی که دیده شده است در منطقه ما: شغالها skunks راکون مرغ بازها و غیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>