بحث حتی ارسال به این موضوع چون من نه برنامه ریزی در ماندن بسیار طولانی (هر چند که من ممکن است به دنبال در اطراف آن به نظر می رسد بسیار خوب است!)

نام من است kamryn و من خیلی جوان هنوز در دبیرستان. من و بابام باید شش جوجه همه عید پاک اگرز که ما تا به حال برای حدود 3-4 سال. مرغ اصلا نام که به نظر می رسد به چوب با پدرم در کنار ما قدیمی ترین مرغ Bluebell و ما rooster زنگ زده. ما نیز باید دو بز اسم حیوان دست اموز (my profile pic, بازگشت هنگامی که ما او) و شارلوت یک سگ, موش صحرایی, یک leopard gecko و من حتی یک حلزون به نام نقش ونگار ریگی دادن!

من پیوست عمدتا به جوجه کشی نکاتی چون فقط امروز ما دریافت ما کوچک انکوباتور (یک magicfly نیز فاقد رطوبت دماسنج و خودکار turner چه شانس :/) چون مرغ اگر چه بزرگ مادران در گذشته فاقد آن هستند در تخم مرغ-نشستن بخش. ممکن است آن را یک عید پاک egger چیزی است ؟ اما ما در نهایت خسته از انتظار و دستور داد یک, چرا که چه راه بهتری برای صرف قرنطینه از مادر به حدود 8 جوجه?

پس سلام به هر کسی که ممکن است این را ببینید و اگر شما هر گونه راهنمایی برای انکوبه اجازه دهید من می دانم!! من واقعا می خواهم در نهایت به افزایش جوجه خودم دوباره-

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de