کمک! خروس تلاش برای سوار شدن????

بنابراین من به تازگی من یک کمی شیرین خروس به نام خشخاش. من در حومه زندگی می کنند و من نمی داد rooster بنابراین من باید به rehome او را به زودی. (او نمی crowing در عین حال)

او حدود 7 ماه. او hackle پرهای یک چند زین رو به رشد و بدون داس نشده است. او همواره بزرگتر شانه و شبیه به یک پسر اما پسر من او را دید و آنها را با لگن/تخمگذار/هیپ استخوان است که کاملا نادرست است.

بنابراین هیچ crowing در عین حال اما به تازگی او را تهاجمی تر بوده است. من 3 bantam پولت/بسیار جوان مرغ. 2, (کیوی و چای) نیست تخمگذار و عملا هیچ شانه توسعه اگر چه آنها حدود 7 ماه. بنابراین برای گذشته یا دو هفته هر چند دقیقه او چوب سر تا فلپ بال خود را و ناروتو اجرا می شود در سراسر حیاط به چای یا کیوی و سپس شروع سلسله مراتب آنها. من فکر نمی کنم او را به صدمه زدن به آنها را واقعا, بنابراین من نمی انجام هر چیزی در مورد آن فکر می کنم او فقط دفاع كرد. او را تبدیل به یک کمی بیشتر خشونت به تازگی دوباره آنها صدمه دیده است نیست آن هیچ نشانه آنها نیست درد, اما آن را فقط آنها را آزار کمی از آنجا که آنها انجام لودگی دم تکان دادن.

پس به هر حال من یک مرغ کوچک است که فقط شروع به تخمگذاری حدود یک هفته پیش او گذاشته 5 کوچک کرم تخم مرغ است. او چمباتمه برای من برای یک هفته یا بیشتر قبل از آن. من به دنبال خشخاش را به تلاش برای سوار شدن او اما دیدم هیچ چیز تا به حال. در واقع این صبح شاید یکی دیروز او می آید تا پشت سر او و تلاش می کند به پرش بر پشت او تلاش چنگ زدن نگه دارید از گردن او کمی به خود ثابت است. سپس او می افتد. سفید (مرغ) است تحت تاثیر قرار نمی چمباتمه زدن نیست بالابر او دم. او فقط پیاده روی کردن. خشخاش است نه خنده دار رقص جفت گیری یا tidbitting. سیاه پوست نه یک بار چمباتمه برای او. تنها برای من است. بنابراین من فکر می کنم او در تلاش برای همسر او اما آه………موفقیت نیست. من تصور می کنم آن را سخت به هر حال سیاه پوست توسط یک دختر کوچک در حدود 1 کیلوگرم خشخاش است که هنوز هم بسیار کوچک اما احتمالا تقریبا دو برابر اندازه او….آنها همچنین آه….گسترده کرکی در کون منطقه……..هر کسی می دانم که چه در رفتن و یا آنچه که من می توانید انجام دهید???? با تشکر!

سیاه پوست

Ebony ;).jpg

خشخاش (roo) OOF فقط متوجه من ندارد و تصویر اخیر از او. این است که از یک LONGGGGG وقت پیش. من از این ویرایش و قرار دادن یک بهتر در به زودی!

Poppy.jpg

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب رمان انگلیسی

ایندکسر