کمک به… بیمار ترکیه تام

سلام…
ما 3-4 سال, تام, رنو, شده در زیر آب و برای رفتن 3 روز در حال حاضر. روز 1 : من متوجه او نشده بود آمد و رفت در اطراف gobbling و یا نشان دادن خود ، او تقریبا فقط تخمگذار در اطراف و یا ایستاده با دم خود را به پایین به دنبال افسرده. او به نظر می رسد به یک مسئله جزئی با تعادل خود را. این یک بارانی پیش فرض روز پس ما که ما می خواهم ببینید که چگونه او روز بعد به عنوان من قادر به گرفتن او را به خوردن برخی از تخم مرغ نیمرو و من تو را دیدم او را به نوشیدن آب است.
روز 2: هنوز بهتر نشده. که من پیدا کردم یک شمع پو در ترکیه قلم است که تا به حال یک زن و شوهر از کرم دور در آن من مطمئن هستم که اگر آن را خود و یا از یکی از ترکیه مرغ اما ما dewormed همه آنها را با حفاظت. او را صرف بیشتر از روز تخمگذار در ترکیه تودرتو جعبه. بعد از آن در روز او به نظر می رسید به نوشیدن آب بیشتر و خوردند بیشتر از نیمرو و تخم مرغ و کمی مواد غذایی ترکیه. ما همچنین داستد همه آنها را شب گذشته با مرغ گرد و غبار به عنوان من می بینم یک زن و شوهر از شپش روی او. روز 3 : امروز او هنوز هم احساس خوبی به او راه می رفت در اطراف برای یک بیت و pooped که بسیار آبکی و سپس رفت به زمین در ترکیه تودرتو جعبه.
من امیدوار هستم که کسی ممکن است ایده های در مورد چه چیز دیگری می توانم انجام دهم برای کمک به او و یا ایده از آنچه که ما ممکن است در برخورد با.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>