سلام روز به خیر!

اگر شما نمی دانید که من فقط به دستور برخی از pekin ducklings که در حال رفتن به ورود در این هفته از آوریل 11th. من متعلق به جوجه بوقلمون و جوجه در گذشته اما نه اردک.

بنابراین من یک زن و شوهر از سوالات. من نیز قرار داده خواهد شد برخی از چیزهایی که من آموخته ام به مطمئن شوید که آنها واقعی (با تشکر از شما برای وقت خود را).

چیزهایی که من می دانم:
– Ducklings نیاز به منقار خود غوطه ور در آب هر چند به مطمئن شوید که صورتحساب خود را تمیز هستند (لطفا * * * * لطفا* نظر اگر شما می دانید که چگونه اغلب من نیاز به انجام این کار, من شنیده ام که پاسخ های مختلف از منابع مختلف).

صحیح!

– Ducklings نیاز به یک لامپ حرارتی در آنها 90 درجه است که به کاهش پنج درجه در هر هفته (تا زمانی که درجه حرارت خارج).

درست اما مطمئن شوید که ducklings می توانید حرکت به دور از گرما به عنوان مورد نیاز نژادهای مختلف نیاز به دماهای مختلف.

– Ducklings نمی خورند همان *دارو* به عنوان خوراک جوجه ها پس از آنها همان مسائل پزشکی به عنوان جوجه, اما آنها می تواند به خوردن همان طور کلی خوراک.

اردک را می توان تغذیه دارو جوجه استارت, اما این امر می تواند توصیه شما نیست پس دارو جوجه استارت شامل thiaminase که می تواند مانع مناسب تیامین جذب. آنها باید به تغذیه خوراک در نظر گرفته شده برای تمام طیور و یا برای پرندگان آبزی به طور خاص

– آب که اردک باید نمی تواند بیش از حد عمیق است که جوجه اردک می توانید از غرق, اما به اندازه کافی عمیق برای این لایحه قادر به دریافت ، (هر عمق ببخشد.)

من نگه داشتن آب های عمیق به اندازه کافی به طوری که آنها می تواند خود را پاک nares برای هفته اول و سپس اضافه کردن یک ظرف عمیق تر به طوری که آنها می تواند بخشی از شنا در.

-Ducklings لازم نیست روغن روی پرهای خود را شبیه به رشد/فیلم اردک بنابراین نیاز به اقدامات احتیاطی اضافی در اطراف آب به عنوان آنها می توانند بر روی آب شناور.

بله.

– Pekin اردک پرواز نیست!

بدون آنها نمی توانید پرواز خود را بال است که در بخشی به وزن خود را.

– Ducklings باید دسترسی به آب تمیز برای نوشیدن در نزدیکی مواد غذایی خود را.

درست است.

– بهتر است غذا را “احساساتی” در ابتدا به آن را آسان تر به بلع اما به آن نیاز دارد به
جایگزین بیشتر از به طور منظم تغذیه.

اطمینان حاصل کنید.

چیزهایی که من از سوال:
– پس pekins پرواز نیست چه اتفاقی می افتد در طول مهاجرت فصل ؟ بهتر است برای نگه داشتن آنها را در داخل یک گرم قفس و یا چیز دیگری است ؟

اردک می تواند زنده ماندن در زمستان خوب و مهاجرت پرندگان وحشی جنوب در طول زمستان به دلیل کمبود منابع غذایی در دسترس و نه سرد. هیچ گرما نیاز به ارائه فقط برای اطمینان از آنها یک پیش نویس-منطقه آزاد با ذوب آب و خوراک در دسترس.

– من شنیده ام که اردک را می توان به “راه”. این است که انسانی یا خوب را با یک اردک? اگر چنین است, من دوست دارم به سعی کنید این کار شما باید آنها را مورد استفاده برای مهار جوان (شبیه به یک کره اسب را با افسار)?

آنها می توانند, اما بیشتر نمی لذت بردن از بودن گرفته شده برای پیاده روی است.

– در هنگام انجام ducklings به دست آوردن توانایی فرو بردن صورت حساب خود را در آب توسط themself?

آنها قادر به شیب اسکناس در آب از یک روز آنها نیاز به هیچ کمک به نوشیدن آب است.

– آنها خواهد شد خوب با انسان تماس (برگزاری, نوازش, و غیره…) زمانی که آنها برای اولین بار وارد یا من باید فقط اجازه دهید آنها را در انطباق با محیط جدید خود ، اگر هر کدام از این شما چه پیشنهاد می کنید ؟

من اجازه دهید آنها را به هوای جدید خو گرفتن به خانه جدید خود را برای اولین بار, حمل و نقل می تواند بسیار پر تنش برای آنها تا به طور مداوم چیدن آنها ممکن است آنها را بیشتر تاکید کرد.

لطفا اجازه دهید من می دانم اگر من از دست رفته هر چیزی و یا اگر شما لطفا اجازه دهید من می دانم پاسخ به سوالات من.

با تشکر از شما, خیلی!!
— ارین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im