بنابراین ما باید 3 مرغ که ما رو در بهار گذشته آنها ما را محاکمه ما می توانیم تنها 6 مجموع و ما می خواستیم به آن را امتحان کنید. رفت آن فوق العاده صاف (من یک مقدار خوبی از پرنده و حیوانات تجربه).
به هر حال ما افزود: برخی از اردک و 3 تا جوجه در این سال است. من تحقیقات گسترده بر روی تلنگر ترکیب و ما فکر کردیم که آن را واقعا خوب است اما این آخر هفته ما در حال غرق ابریشمی. 2 روز پس از غرق شدن ما تا به حال ناگهانی مرغ قلدری/سلسله مراتب. ما 3 ماه برهما است که تقریبا به همان اندازه به عنوان مسن مرغ. اما او به شدت حمله کردند (ما فکر می کنیم حفاظت از باقی مانده ابریشمی).

به طور کلی ما نمی خواهد صرف این نوع از پول است که هزینه آن را به یک مرغ به اورژانس دامپزشک من می خواهم به انجام آنچه که من می تواند به ترمیم ، اما این مرغ است به خصوص دوست داشت و آسیب نگاه واقعا بد است. در کلرادو گفت: هر کس به CSU بنابراین من آنها را نگه داشته و او را یک شبه و به یک اکتشافی تعمیر.
معلوم دم خود را تقریبا به طور کامل از هم جدا! من تا به حال هیچ ایده که این شد یک چیزی. من مجاز آنها چسبیده ، اما آنها می خواهند ما را به او در هر روز برای پانسمان تغییرات و گفت: این امر به احتمال زیاد هزینه 3k در پایان. من انجام خواهد داد ما خود را پانسمان تغییرات.
تا به هر کسی که تا به حال دم بکشد ،
آنها همچنین geve او TMS? و بگویم نه تا روز بعد که آنتی بیوتیک ها می تواند به این معنی است که تخم مرغ ها دیگر خوب برای مصرف …

افکار در آنتی بیوتیک ها و یا دم جدایی قدردانی!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im