سلام وجود دارد!

سلام به همه! من آلیسون و من واقعا هیجان زده به کشف این سایت یک بار من به درستی معرفی خودم البته.من یک پرنده عا

توسط HASHTADONOH در 28 تیر 1399
🐣🐣🐣🐣🐣🐣

سلام به همه!

من آلیسون و من واقعا هیجان زده به کشف این سایت یک بار من به درستی معرفی خودم البته.

من یک پرنده عاشق اولین و مهمترین و جوجه برگزار کرده اند جایگاه ویژه ای در قلب من برای سال. متاسفانه تجربه من با جوجه ها می تواند به عنوان راه دور. گاهی اوقات آن را به نگه داشتن در یک نمایشگاه بار دیگر آن را به من تماشای کسی Instagram داستان زمانی که آنها نشان می دهد گله. در واقع آنچه من میگویم این است که من بسیار جدید است اما من عاشق این ایده داشتن آنها یک روز و آن روز در نهایت می آیند! من در حال حاضر 0 جوجه اما من اول 15 در حال آمدن یک هفته از امروز! من 5 ماهی قزل آلا Faverolles, 5 گیاهی شبیه شاهبلوط هندی و 5 عید پاک اگرز در راه است. در آینده ممکن است نگاه کنید به بیشتر میراث نژاد که نیاز به برخی از عشق. من فکر می کنم چیزهای مورد علاقه من در مورد جوجه ها خود را تطبیق پذیری و شخصیت. آنها می تواند ارائه دهد همراهی و تغذیه در همان رفتن! دو نفر برای یک lol.

همانطور که برای من شخصا, من در حال حاضر 25 سال, اقامت در خانه مادر گربه که نقاشی و گاه به گاه بازی نینتندو. من زنده جنوبی سن خوزه در کالیفرنیا با دوست پسر من و همه خانواده حیوانات خانگی از جمله خود من گربه استرلینگ که صاحب من و نه راه دیگری در اطراف آنجا که من می خواهم نفرت به اعتراف. من به دنبال رفتن به مدرسه بعد از این همه دیوانه همه گیر مزخرف فروکش اما من یک نجات غریق در بین دنبال یک درجه مناسب شغل. شما می شود شگفت زده چگونه بسیاری از مردم در 4:30 صبح فقط به شنا چند دور.

استدلال من برای پیوستن به بیشتر دانش من از جوجه به عنوان یک کل. من احساس می کنم که با مقدار زیادی از تجربه در اینجا من محدود به چیزی یاد بگیرند, و اگر من پس از آن من انجام کاری اشتباه است😂. با تشکر برای خواندن از طریق این مقدمه و Iook رو به جلو برای تعامل بیشتر از حالا.

🐣🐣🐣🐣🐣🐣tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب