سلام به همه!

سلام peeps! نام من است Izzy و من افسوس که بدون جوجه ها در حال حاضر. من زندگی می کنند در یک آپارتمان با یک مالک است که مشتاق ایده داشتن جوجه در اموال. غم انگیز است. اما من برنامه ای! برنامه ای برای جوجه ها هنگامی که من و همسرم یک خانه از خود ما ترجیحا در کشور که در آن مردم را درک خواهد کرد که من فقط می خواهم دایناسور کوچک دوستان و همچنین تخم مرغ خوشمزه.

من در حال حاضر در مراحل تحقیقاتی آینده-مرغ-بالا بردن این رو من ثبت نام. پس از تمیز کاری های مختلف مقالات من تکیه به سمت Australorpe سیاه مس Marans, Welsummer و کبک راک نژاد. این طرح برای زندگی در شمال ویسکانسین بنابراین ما نیاز به سرما مقاوم پرندگان.

زمانی که من کار نمی کند من یک خواننده مشتاق و لذت بردن از پخت و صلیب کوک. باغبانی همواره علاقه مند به من اما من تا به حال به همان اندازه فرصت را به افراط در آن است. در واقع آن را از طریق علاقه من در باغبانی است که من در بر داشت BYC. در Tumblr من در سراسر یک پست با لینک solarpunk ق و از آنجا به permaculture و زندگی پایدار و البته–جوجه.

من هیجان زده می شود در اینجا خواندن همه چیز در مورد همه این موجودات جذاب و ملاقات با افرادی که از آنها لذت ببرید. :)

در اینجا یک عکس از من تنها در حال حاضر حیوان خانگی کوچک سام. او را تنبل عزیزم. XP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>