سلام از Mollans

( ببخشید نمی بینم شما تا به حال سوال!)انکوبه تماس است کمی بیشتر به چالش کشیدن از بسیاری از نژاد پس از آنها کوت

توسط HASHTADONOH در 28 خرداد 1399
( ببخشید نمی بینم شما تا به حال سوال!)

انکوبه تماس است کمی بیشتر به چالش کشیدن از بسیاری از نژاد پس از آنها کوتاه تر لایحه آن را گاهی سخت را برای آنها به پیپ از طریق shell این درست است به خصوص با تماس های که درست به نوع. قبل از من به راه من نوشتن وجود دارد وزن شروع, بنابراین من می توانید پیگیری وجود دارد وزن از طریق دوره کمون کمک می کند که به من بگویید اگر من نیاز به کاهش و یا افزایش رطوبت و تماس های از دست دادن به طور متوسط 13 درصد از وزن خود را بیش از 26 دوره بعد. اگر شما لازم نیست که ترنر در انکوباتور, شما همچنین باید نوشتن X در یک طرف تخم مرغ و O از سوی دیگر من به نوبه خود یک عدد عجیب و غریب از زمان یک روز به طوری که آنها نمی بارها و بارها دراز در همان نقطه بنابراین من به نوبه خود در اطراف 3 یا 5 بار در روز. اتوماتیک turners کار به خوبی با تماس به عنوان طولانی به عنوان آن را در درست ترنر.

در هوا اجباری من نگه داشتن دما در حدود 99.5 F و سطح رطوبت در 35-45% برای اولین 23 روز و سپس در طول مستند من تا آن را به 60 درصد. البته که با این نسخهها کار خوبی برای من و بسیاری دیگر است اما رطوبت متفاوت در مکان های مختلف چه مدت تخم مرغ نگه داشته شده است و کیفیت آب و هوا و که در آن شما انکوباتور نگه داشته است که چرا مهم است به یکی از دو مسیر Aircell از طریق دوره کمون یا وزن تخم مرغ, هفتگی, بنابراین شما می توانید تنظیمات را.

در سراسر روز 22/23 جوجه کشی, شما ممکن است شروع به دیدن سایه ها ظاهر می شود در طول aircell این جوجه اردک آماده داخلی پیپ از طریق درونی غشاء جدا کردن آن از Aircell معمولا پس از 12-24 ساعت بعد از سایه ظاهر داخلی پیپ رخ می دهد پس از این مرحله جوجه اردک استراحت و یادگیری به تنفس هوا برای اولین بار پس از 12-24 ساعت بعد از داخلی پیپ جوجه اردک شروع به ضربه زدن به پوسته پس از آن می توانید یک سوراخ کوچک پس از آن می تواند نفس کشیدن هوا به عنوان آن تامین هوا شروع به اجرا پس از حدود 24 ساعت از ساخت داخلی پیپ.

20200514_165508.jpg
20200428_061501.jpg
تماس را چنین کوتاه صورتحساب گاهی اوقات آنها قادر به خارج پیپ و در نهایت خفه کننده است چرا که حدود 12 تا 18 ساعت پس از داخلی پیپ من می خواهم برای ایجاد یک ایمنی سوراخ در بالای تخم مرغ با استفاده از یک پیچ یا یک براد نقطه مته پیچ و تاب و به آرامی تا زمانی که شما ایجاد یک سوراخ بسیار کوچک وجود دارد بدون نیاز به گشاد کردن سوراخ و یا شما در معرض خطر نارس خشک شدن غشاء پس از این جوجه ها قادر به تنفس آزادانه و می تواند به سمت چپ به تنهایی بسیاری از زمان من در حال قادر به خارج پس از ساخت ایمنی سوراخ, در صورتی که هیچ پیشرفت 48 ساعت و یا پس از ساخت خارجی پیپ یا ایمنی سوراخ, این می تواند یک ایده خوب برای شروع chipping دور در Aircell طرف که در آن شما ساخته شده سوراخ اول به آرامی شروع به پوست کندن و دور از پوسته به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید ، اگر شما هر گونه رگ یا جوجه اردک هنوز yawing مجموعه ای از جوجه اردک را به انکوباتور و بررسی در یک زن و شوهر از ساعت و بیشتر گسترش سوراخ به عنوان مورد نیاز است.

DSC01441.JPG

بهترین شانس را به شما!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب