نقد و بررسی – من بررسی کرده اند کاملا چند هواپیماهای بدون سرنشین در طول سال و اگر چه من نمی خواهم خودم را یک متخصص توسط هر کشش از تخیل من نمی دانم آنچه به دنبال در یک خوب است. بنابراین با در نظر گرفتن اجازه دهید نگاهی به Holystone HS165 Foldable FPV هواپیماهای بدون سرنشین با GPS.

آنچه در آن است ؟

این HS165 یکی از Holystone کوچک تاشو هواپیماهای بدون سرنشین است که می آید با یک دستگاه کنترل از راه دور است که شما می توانید با یا بدون تلفن خود را به صورت زنده مشاهده کنید.

مشخصات سخت افزاری

هواپیماهای بدون سرنشین وزن: 171 گرم / 6 اونس
پرواز زمان: 15 دقیقه (بدون عامل دیگر توابع)
فرستنده کار فرکانس: 2.4 GHz
حداکثر فاصله انتقال: 984~1312 فوت (300~400 M) در خارج از منزل و بدون مانع
حداکثر ارتفاع فاصله:120 M
فرستنده نوع باتری: 3.7 V 300mAh Li-Po
زمان شارژ: 60~80 دقیقه
هواپیماهای بدون سرنشین نوع باتری: باتری 7.4 V 880 mAh Li-Po
زمان شارژ: 120 دقیقه
گیری فرکانس: 5G
تصویری / رزولوشن عکس: HD1920×1080p
لنز: FOV 90°
FPV فاصله: 590~820 فوت(180~250M) (در فضای باز و بدون مانع)
حداکثر پشتیبانی TF کارت تا 32 گیگابایت (شامل نمی شود)

چه چیزی در جعبه ؟

این HS165 و لوازم جانبی در نیمه سخت زنان مورد.

 • 1 x HS165 هواپیماهای بدون سرنشین
 • 1 x 2.4 G فرستنده
 • 1 x 7.4 V 880mAh مدولار باتری(Li-Po Battery)
 • 1 x USB کابل شارژ برای هواپیماهای بدون سرنشین
 • 1 x USB کابل شارژ برای فرستنده
 • 4 x یدکی پروانه (اضافی )
 • 1 عدد پیچ گوشتی
 • 4 x یدکی پیچ (اضافی )
 • 1 x دستورالعمل

طراحی و امکانات

آن را فقط به من یا Holystone HS165 هواپیماهای بدون سرنشین نگاه امثال خفاش هنگامی که آن را خورده است ؟

هنگامی که سلاح های با روتور در حال گشوده و جامعی در محل, شما باید یک هواپیمای بدون سرنشین کوچک که بسیار قابل حمل است.

اگر شما تلنگر هواپیماهای بدون سرنشین بیش از شما را ببینید که وجود دارد این است که یک LED وضعیت در هر روتور بازو. شما همچنین می خواهید پیدا کردن دکمه قدرت و میکرو SD کارت حافظه (کارت شامل نمی شود) در پایین هواپیماهای بدون سرنشین.

HS-165 دوربین است که در مقابل هواپیماهای بدون سرنشین. این دوربین دارای یک موقعیت ثابت که نمی تواند تنظیم شود. که بدان معنی است که شما نمی توانید پرواز بیش از خانه خود را و نقطه دوربین راست پایین که کمی بد شانسی.

در پایان مقابل از هواپیماهای بدون سرنشین است که محفظه باتری. برای شارژ باتری شما باید برای حذف آن از هواپیماهای بدون سرنشین. خوشبختانه, آن را دشوار است به انجام این کار است.

من هم دوست دارم که کابل شارژ است که به خوبی ساخته شده و آسان برای استفاده و بر خلاف برخی شکننده شارژ کابل است که من استفاده می شود با دیگر هواپیماهای بدون سرنشین است. آن را نیز که با 2 باتری گنجانده شده است با این هواپیماهای بدون سرنشین. این فوق العاده است چون شما می توانید با قرار دادن یکی در جیب خود در حالی که شما پرواز پس از پرواز زمان بسیار کوتاه در حدود 10-15 دقیقه یا بیشتر.

این Holystone HS-165 همچنین می آید با یک دستگاه کنترل کننده است که شما می توانید به تنهایی و یا با تلفن و Holystone برنامه.

از راه دور ساخته شده در باتری قابل شارژ است و تمام دکمه شما نیاز به پرواز هواپیماهای بدون سرنشین و ضبط ویدئو یا عکس.

اگر شما انتخاب کردن به استفاده از تلفن خود را با کنترل از راه دور شما می خواهید یک نمایش زنده از هواپیماهای بدون سرنشین دوربین در حالی که آن را در پرواز است.

Holystone برنامه

اگر شما می خواهید یک نمایش زنده در حالی که شما در حال پرواز HS-165 و شما می خواهید توانایی تغییر برخی از تنظیمات پیش فرض شما را مجبور به استفاده از Holystone برنامه را بر روی تلفن خود را.

پس از نصب شما نیاز به نوبه خود بر روی هواپیماهای بدون سرنشین و به دنبال آن فای SSID در تنظیمات WiFi بر روی گوشی شما. شما پس از دیدن این پنجره شما می توانید به آن وصل شوید و برنامه را راه اندازی. از آنجا که شما فقط انتخاب Holystone هواپیماهای بدون سرنشین از لیست و شما خوب به آن بروید.

رابط کاربری است که آسان به درک از آن نیست و به هم ریخته با بسیاری از دکمه ها.

مهم ترین اطلاعات در مورد که در آن شما می توانید ببینید که چگونه بسیاری از ماهواره ها شناسایی شده است. در تصویر بالا شما می توانید ببینید که 6 ماهواره های GPS شناسایی شده است. شما نیاز به 7 یا بیشتر قادر به پرواز با خیال راحت در خارج از منزل.

به حق از GPS status وضعیت باتری آیکون و وجود دکمه در امتداد دو طرف زنده صفحه نمایش است که شما می توانید استفاده کنید برای گرفتن یک عکس شروع یک ویدئو یک دکمه زمین شروع به دنبال حالت waypoint حالت نقطه مورد علاقه حالت ،

اگر شما استفاده از این برنامه شما قادر نخواهد بود برای تغییر تنظیمات مانند پرواز فاصله و ارتفاع که هر دو از پیش تعیین شده به 30m.

بیایید پرواز!

مانند دیگر Holystone هواپیماهای بدون سرنشین که من بررسی کرده ام این یکی آسان است برای پرواز و قراردادن موشواره در جای واقعا خوبی است. فقط با ویدیو 1080p وضوح تصویری با کیفیت نمی خواهید به دست کشیدن جوراب خود را خاموش, اما آن را فقط خوب برای سرگرمی هواپیماهای بدون سرنشین. من آرزو می کنم که هواپیماهای بدون سرنشین انجام شده کمی بهتر است تا آنجا که قادر به تحمل باد و نسیم, اما آن را سخت به انتظار بیش از حد از چنین کوچک بسیار سبک وزن و هواپیماهای بدون سرنشین.

اگر من می توانید بپرسید برای یک چیز به تغییر با HS-165 آن خواهد بود به اضافه کردن یک قابلیت تنظیم زاویه دوربین. این لنز ثابت در HS-165 باعث می شود آن را دشوار است برای گرفتن حق فیلم اگر شما می خواهید به نقطه دوربین راست پایین.

چیزی که من دوست دارم

 • آسان به پرواز
 • جمع و جور
 • شامل 2 باتری
 • شامل زنان مورد ذخیره سازی

آنچه که من می خواهم تغییر

 • اضافه کردن یک دوربین است که دارای قابلیت تنظیم زاویه و gimbal

افکار نهایی

نه هر کس می تواند استطاعت $1000+ DJI هواپیماهای بدون سرنشین. من نمی خواهد می گویند که Holystone HS-165 است به خوبی به عنوان یک DJI هواپیماهای بدون سرنشین در قیمت پایین تر اما آن را سرگرم کننده و آسان به پرواز جمع و جور هواپیماهای بدون سرنشین است که موفق به شکستن کیف پول خود را. از هواپیماهای بدون سرنشین که من بررسی کرده ام این جریان های مورد علاقه من برای قیمت و سهولت استفاده است و شامل لوازم جانبی.

قیمت: $179.99
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Holystone.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im