There are some great reasons you'll want to consider a COVID-19 Victory Garden“جنگ” ممکن است در برابر نامرئی دشمن اما بدون شک وجود دارد که کل جهان در حال مبارزه با COVID-19 در راه ما هرگز خواب ما خواهد بود.

اما بسیاری از ما به دنبال در چگونه ما در طول تاریخ آن را از طریق جهانی بحران. هر چند این یک بیماری همه گیر است که دیده می شود پروتکل هیچ کس در طول عمر ما تا به حال دیده تاریخ به ما ارائه اطلاعات در مورد چگونه به بوته COVID-19 پیروزی باغ

چه COVID-19 پیروزی باغ ؟

باغ پیروزی نیز شناخته شده به عنوان مواد غذایی باغ ها برای دفاع یا جنگ باغ. آنها باغ سبزیجات, میوه ها و سبزی که کاشته شد توسط شهروندان خصوصی در ایالات متحده و کانادا و استرالیا و انگلستان و آلمان در طول جنگ جهانی اول و دوم. در طول این جنگ بار رهبران تشویق شهروندان به کاشت باغ نه تنها به کمک مکمل های غذایی کم جیره تامین مواد غذایی, اما برای تقویت روحیه از همه است.

مرتبط با: علم می گوید باغبانی است که به عنوان خوب به عنوان رفتن به ورزشگاه

چرا ؟ چون باغبانی خوب است در بسیاری از راه های. ارتینگ ما به ارمغان می آورد صلح و وجود دارد مقدار زیادی از آن در باغبانی. باغبانی می تواند کمک به شما احساس قدرت در یک وضعیت که در آن شما ممکن است احساس درماندگی و یا حتی نا امید کننده به عنوان شما تعجب که چگونه شما باید میوه های تازه و سبزیجات در طول چند هفته آینده و ماه. آیا شما می دانید که در سال 1944 در جنگ جهانی دوم باغ پیروزی بودند مسئول تقریبا نیمی از تمام سبزیجات است که رشد در ایالات متحده است ؟ در حالی که ناشناخته ممکن است ترسناک, باغ پیروزی می تواند کمک به ارائه برخی از صلح و ملموس پشتیبانی می کند.

چگونه می توانم گیاه یک پیروزی باغ با حیاط ؟

ما درک می کنیم که هر کس دسترسی به هر یک حیاط که در آن آنها می توانند یک باغ گیاه. شما ممکن است تعجب آنچه شما می توانید انجام دهید زمانی که شما در حال زندگی در 8 طبقه از یک آپارتمان شهرستان ساختمان. باور کنید یا نه, بسیاری از باغ پشت بام رونق در طول جنگ جهانی دوم تبدیل شد و پروژه های جامعه اگر چه ما حمایت نمی خواهید در برابر اجتماعی فاصله و سرپناه-در-خانه سفارشات مناطق مختلف داشته باشد.

اما شما همچنین می توانید گیاه کوچک باغ پیروزی در پنجره جعبه و آب فقط از طریق خود ویندوز. شما می توانید با استفاده از ظروف رشد کیسه…هر آنچه که شما می توانید. همه شما نیاز دارید این است که برخی از گلکاری خاک برخی از دانه و برخی از آفتاب دانه ها می تواند به رشد هست.

در اینجا برخی از سبزیجات است که رشد خوبی در ظروف هر چند برخی از ما توصیه می کنیم شما ممکن است بخواهید به برخی از چیزهای اضافی مانند داربست و یا حق خاک مکمل.

 • گوجه فرنگی
 • لوبیا
 • کاهو
 • Collard Greens
 • تربچه
 • بادمجان
 • اسفناج
 • Kale
 • Chard
 • نخود فرنگی
 • هویج
 • خیار
 • کدو سبز
 • سیر
 • فلفل

مرتبط با: COVID-19 ما آموزش است بیش از فقط چگونه برای شستن دست ما

بدیهی است که اگر شما دسترسی به یک حیاط و یا باغ طرح این همه را انجام دهید بهتر است در زمین از آنجایی که بخشی از هدف از باغ پیروزی است و به بهبود روحیه و سلامت شما احساس افتخار می کنم از هر چیزی که شما می تواند رشد کند. بنابراین بچه های خود را و آنها احساس می کنند که برخی از کنترل در آنچه که در اطراف آنها.

اگر شما ضروری به یک نقطه باغ و یا دسترسی به یک حیاط شما همچنین می توانید پیدا کردن تن از منابع در اینترنت. ما در بر داشت چپ میدان کشاورز آموزنده ویدئوها مفید و به نقطه ای اما دوست دارم بدانید که اگر شما در حال انجام هر گونه باغبانی و اگر چه شما در حال کاشت است.

علاوه بر این, شما هنوز هم می توانید سفارش تعداد زیادی بذر و کاشت لوازم آنلاین. تحویل ممکن است با تاخیر اما این کلمه در ما بچهداری انجمن ها این است که بسیاری از چیزهایی که نه به سرعت همه چیز در نظر گرفته, بنابراین, حکومت نه از خرید آنلاین. شما می توانید دانه های آلی خاک و حتی استارت مجموعه و شما حتی می توانید پیدا کردن کیت های هیدروپونیک اگر شما لازم نیست که هر فضای در فضای باز در همه.

خود را COVID-19 پیروزی باغ ممکن است در نهایت تامین خانواده خود را با تمام میوه های تازه و سبزیجات شما می خواهم اما با توجه به عدم دسترسی بسیاری ممکن است داشته باشد, هر کمی تفاوت می کند. به علاوه مزایای باغبانی در این اضطراب زمان متعدد هستند و شما ممکن است پیدا کردن که بعد از این است که بیش از همه خود را COVID-19 پیروزی باغ ممکن است جزء اصلی در زندگی خانواده خود را.

Lori Ennis
لری انیس

لری انیس زندگی بهترین خود را در هر کجا که زندگی دریایی سپاه می فرستد و او (شوهر)! در حال حاضر تماس مریلند صفحه اصلی خود را همراه با 9 سال لوقا و دو سردستهزنان خواننده اپرا لابرادور رتریور مخلوط لیلی و لوسی لری با افتخار می پوشد خود اعطا “ظروف سرباز یا مسافر داغ” تاج به طور منظم. لری دارای درجه در ارتباطات, روانشناسی و آموزش و پرورش او صرف روز نوشتن برای چندین نشریه که نزدیک و عزیز را به قلب او. بیشتر او خرج می کند و هر روز سپاسگزارم برای بهترین عنوان در جهان—”مامان.” او یکی خوشحال و خدا را شکر گال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im