Ok من به عنوان خوانده شده که او قطعا broody و من نمی توانم فراموش تور جدایی چیزی که در این زمان بچه ها من در حال استفاده از آن برای ادغام و آنها هنوز آماده نیست
چه ترس از فقط ترک او بود ؟

پس از شما در حال حاضر جوجه احتمالا بهترین نیست به او اجازه هچ?

اگر شما نمی خواهید او را به تخم جوجه IMO آن را به او broodiness بی درنگ.

تجربه من می رود در مورد مثل این: پس از تنظیم برای 3 روز و شب در لانه (و یا به عنوان به زودی به عنوان من می دانم که آنها در حال broody) من او را در یک سیم جعبه سگ (24″L x 18″W x 21″ثانیه) با کوچکتر سیم در پایین اما هیچ ملافه مجموعه ای بر روی یک زن و شوهر از 4×4 حق در قفس و یا اجرا با آب و غذا.

من استفاده می شود به آنها اجازه دهید چند بار در روز اما در حال حاضر فقط یک بار در روز در شب(شما لازم نیست که) و او را از رفتن به, اجرا, افت بزرگ turd مسابقه در اطراف در حال اجرا را شدید گرد و غبار داخل و سپس سر به لانه… که در آن نقطه من قرار داده و او را در جعبه. هر زمان او گردش خواهد طول یک بیت خوردن و نوشیدن و خارش بیشتر و در 3 بعد از ظهر به او ماند از لانه و رفت و به جای شب بسر بردن آن شب…رویداد بیش از بازگشت به حالت عادی تو او را دراز نمی کند برای یک هفته دیگر یا دو. یا او را از جعبه روزانه بسیار نزدیک roosting زمان(30-60 دقیقه) اگر او می رود به جای شب بسر بردن اگر او می رود به لانه قرار داده و او را در جعبه.

تو لازم نیست یک تکه از 2×4 برای ‘جای شب بسر بردن” اضافه شده به جعبه طبقه بعد از عکس گرفته شد.

1588521509384.png

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im