چگونه شما می دانید زمانی که index on censorship درمان را می توان متوقف شد ؟

آن را برای تلفن های موبایل مانند یک سوال گنگ, من می دانم, اما در اینجا داستان:
3-4 هفته پیش متوجه شدم من Pekin, Ziggy شد لنگش واقعا بد است. من خیس پاهای خود را در آب گرم تمیز کردن آنها و برداشت در چند لکه های تیره اما نمی بینم هر چیزی که بد است. او مچ پا بسیار متورم هر چند. او هنوز هم لنگش چند روز بعد پس من همان چیزی را انتخاب کنید و کمی بیشتر و کشیده 1/2 طولانی زرشک خار مستقیم از پای او! درد در پایین پای او شد و مانند کوچکتر از قطر یک مداد پاک کن و تورم در اطراف آن است. IMG_20200412_205826~(1).jpg (این عکس یک زن و شوهر روز بعد از من کشیده خار کردن). من شروع به او را در آموکسی سیلین در حدود هفته و نگه داشته تا با تمیز کردن در حالی که او در آنجا ماند در اتاق نشیمن من در یک پتو با یک نئوپرن نیم پوتین ،
در طول این هفته (پنج شنبه شاید؟) من گل رز ایستاده خود را روی یک پا. پس از بازرسی بیشتر او آنچه به نظر می رسد سنتی index on censorship ضایعه. *آه* * * * در 8 سال من تا به حال اردک من هرگز تا به حال یک مورد از index on censorship و در حال حاضر من دو ؟
بنابراین من خیس و تمیز انتخاب کنید و برای چند روز اما نمی توانید به آن را مانند من می تواند با Ziggy و شکل که نشانه من نباید حفاری بیشتر است. اما او نمی خوردن خیلی در همه. و Ziggy مچ پا است که هنوز هم فوق العاده متورم است. :( تا شنبه من مسافت آنها را به دامپزشک که من فقط مطمئن بود که رفتن به نگه داشتن آنها را, اما او debrided و برافروخته نقاط و به من آنتی بیوتیک ها و ملوکسیکام و ما به خانه فرستاد با دستور به خیط و پیت کردن زخم با محلول کلرهگزيدين دو بار در روز و نگه داشتن آنها را تمیز و خشک و بقیه از زمان.
چند روز از coaxing و سپس وادار به آنتی بیوتیک و من فقط داد. آنها نمی خوردن مورد علاقه خود را که من می خواهم آنها را در قرار داده و گاهی اوقات امتناع از غذا در دسترس نباشد (احتمالا قبل از میلاد آنها اعتماد ندارند آن نیست که دارو در آن lol). از من ساعت مطالعه سیستمیک آنتی بیوتیک نیست همیشه لازم نیست با این, اما خوردن این است که همیشه لازم است. :hmm ادامه داد: روزانه دو بار سیفون هر چند پس از چند روز خشک نگه داشتن آنها شروع به اجازه دادن به آنها را به یک حمام (چرا که دوباره تمام من مطلب می گوید کمپرس آب گرم هستند و بخش مهمی از درمان). هرگز نمی توانید هر چیزی را به بیرون از رز ، یک یا دو روز پیش من یکی دیگر از بخش کمی از Ziggy (بدست کرده بود کمی قبل) و به نظر می رسید مانند وجود دارد برخی از فیبری در آن وجود دارد اما او انجام شد تخمگذار در پشت او و به من اجازه انتخاب کنید بنابراین من اجازه دهید او بود. قرار داده و آنها را در داخل این بعد از ظهر با هدف گرفتن برخی از عکس ها و درخواست مشاوره در مورد آنچه که من دیدم دیروز. برداشت کمی در Ziggy را زخم و سپس قطعه قطعه شده به صورت افقی با تیغه تیغ صورت تراشی فقط به اندازه کافی برای بریدن زخم و وجود آن بود – هسته است که هر کس همیشه صحبت کردن در مورد.:eek: IMG_20200426_195312~(1).jpg کنده آن را برافروخته و سوراخ برگزار شد و برخی از گاز بر روی آن و سپس پانسمان با بتادين تحت پوشش گاز پد پیچیده با دامپزشک بسته بندی و قرار دادن او نیم پوتین پشت در. و اطلاعات شما برای هر کسی که بدونم…من مطمئن هستم که “عمل جراحی” لطمه می زند اما او گریه و ناله و لگد 3 بار بدتر زمانی که من سعی می کنم برای قرار دادن که نیم پوتین در هر زمان:gig
پس سوالات من در حال حاضر عبارتند از:
اگر رز زخم شفا است تا او نیست لنگش او به طور معمول غذا خوردن دوباره اما او هنوز یک توده در بالا/سمت او “پا”…او خوب است برای رفتن به عقب در خارج یک بار زخم به طور کامل از بین رفته و تحت مراقبت و مواظبت چشم ؟ یا باید من واقعا در آن وجود دارد و سعی کنید در هر کاری که توده است ؟ آن را بسیار اما شما به سختی می توانید بگویید آن وجود دارد از پایین من می ترسم من می خواهم به راه رفتن بیش از حد عمیق برای عمل جراحی است.
IMG_20200426_180254.jpg IMG_20200426_180044.jpg
و برای Ziggy آیا این کرنل تا کنون دوباره ؟ یا اگر من آن را تمیز نگه دارید باید آن را در نهایت فقط التیام تا حالا ؟ و آیا شما فکر می کنم آن را علت ورم مچ پا? IMG_20200426_180836.jpg
تورم بسیار پیچ و تابدار اگر که کمک می کند. اشتهای او را ندارد پناهندگان در کوچکترین طریق تمام این – او یک خوک lol. و او هنوز هم مقدار زیادی پیاده روی فقط کمتر و با یک لنگی پس از چند ساعت از در حال اجرا در اطراف حیاط.
من همچنین متوجه شدم tricide neo پا کمپرس آب شد اغلب توصیه می شود درمان, بنابراین من دستور داد که آن را باید در اینجا فردا است. هر گونه مشاوره هر چیزی که من باید انجام دهند متفاوت است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im