بیمه اتومبیل می تواند احساس پیچیده گاهی اوقات از آنچه که آن را پوشش می دهد به همین دلیل ما تا پایان پرداخت آنچه که ما انجام دهد. به همین دلیل ما اینجا هستیم برای شکستن حداقل یکی از این ماشین بزرگ بیمه گمنام: دقیقا چه چه نوع ماشین شما درایو را تحت تاثیر قرار آنچه شما برای پرداخت بیمه اتومبیل. نگه داشتن خواندن برای دیدن آنچه که جزئیات بیشتر در مورد ماشین شما در نظر گرفته هنگامی که گرفتن یک نقل قول از شرکت بیمه خود را.

چگونه علاقه داشتن به خود است ،

بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم که ساخت و مدل از اتومبیل خود را تحت تاثیر قرار نرخ بیمه. برای مثال اگر شما رانندگی یک فانتزی خارجی ماشین های ورزشی خود را به رای دادن خواهد شد به احتمال زیاد بالاتر از خود سدان-داشتن همسایه. چرا ؟ بخش خارجی مشکل تر برای به دست آوردن و کمتر از فروشگاه خودرو می تواند انجام تعمیرات شما ممکن است نیاز. اتومبیل مانند همسایه خود سدان هستند راحت تر به تعمیر و قطعات آنها خیلی بیشتر به راحتی در دسترس است که به معنی آنها خواهیم پرداخت کمتر برای خود برنامه ریزی کنید.

ماشین خود را در روز تولد مهم است.

اگر شما در یک تصادف هزینه تعمیرات احتمالا گران قیمت صرف نظر از آنچه سال ماشین خود را ساخته شده است. اما هزینه جایگزینی جدیدتر و گران تر است که بسیار بالاتر از جایگزین کردن یک همسر یکی که ارزش از دست رفته خود را پوشش برخورد نرخ جدید خودرو بالاتر خواهد بود—به عنوان حق بیمه خود را.

شما چگونه امن است ؟

اتومبیل خود ایمنی امتیاز می تواند عامل به چه مقدار شما پرداخت برای بیمه اتومبیل (بسته به ارائه دهنده خود را). ترین بیمه حمل و فقط رای بر پایه ویژگی های ایمنی مانند کیسه هوا و کمربند ایمنی. ویژگی های ایمنی اضافی مانند سیستم های هشدار دهنده برخورد پشتیبان گیری دوربین و دست رایگان تلفن سیستم می تواند کمک به نگه داشتن شما و دیگر رانندگان ایمن در جاده ها, اما حقیقت این است که اکثر حامل آیا این ویژگی ها به حساب آورد. ما کمی متفاوت در فیل—ما در واقع به شما تخفیف در نرخ خود را برای داشتن آنها.

بزرگتر است (گاهی اوقات) بهتر است.

در حالی که ما در موضوع ایمنی و آیا شما می دانید که وسایل نقلیه بزرگتر به طور معمول در نظر گرفته امن تر? این ممکن است به نظر درست نميرسد اما اگر شما یک ماشین بزرگ با ایمنی خوب, امتیاز, حق بیمه خود را به احتمال زیاد خواهد شد کمتر از اگر شما تا به حال یک ماشین کوچکتر با همان (یا مشابه) ایمنی امتیاز. اما دوباره گرفتن وجود دارد: اندازه موتور ماشین شما همچنین می تواند شما را تحت تاثیر قرار دادن.

بسیاری از چیزهایی که می تواند تحت تاثیر قرار دهد که چقدر به شما پرداخت هزینه برای بیمه اتومبیل در هر ماه اما چه نوع وسیله نقلیه درایو شما یکی از آنهایی که بزرگ است. هنگامی که در شک, اتومبیل های مقرون به صرفه با ایمنی خوب رأی خود را تقریبا همیشه به معنی بهتر نرخ بیمه خود را. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به وسیله نقلیه خود را می تواند بیمه خود را رسیدن به ما در ما چت آنلاین از ویژگی های!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im