چگونه به ضرب و شتم انزوا: لذت بردن از این طبیعت الهام گرفته از فعالیت های برای کودکان و نوجوانان

How to beat isolation: Enjoy these nature-inspired activities for kidsبیش از احتمال زیاد شما در حال تجربه طولانی ترین ‘بهار’ شما تا کنون دیده ام. شما ممکن است تلاش برای ضرب و شتم جداسازی اما در اینجا برخی از طبیعت-پر از فعالیت برای کودکان و نوجوانان است که می تواند کمک!

شما تنها نیستید اگر شما به طور ناگهانی در بر داشت خود را در یک homeschool’ وضعیت. من از خواب یک روز مدرسه در منزل پسر من سریع از آن. مدارس در دولت بسته شده اند در تلاش برای محافظت از سلامت و کاهش فشار در سیستم بهداشت و درمان. با این تغییر من و خانواده ام خواهد بود به دنبال طبیعت اغلب — نه تنها برای سلامت بلکه برای تشویق یادگیری نیز است. در آماده سازی من وارد کردم چند طبیعت الهام گرفته از فعالیت های زیر را در امیدوار است که آنها را جرقه علاقه به دیگران بیش از حد.

بررسي فايلهاي 5 الهام گرفته از طبیعت فعالیت برای بچه ها برای کمک به ضرب و شتم Isolations

1. ایجاد قارچ هنر

برای این فعالیت شما برای اولین بار نیاز به رفتن در شکار قارچ. هنگامی که شما خود قارچ مجموعه آماده در اینجا چند ایده را امتحان کنید:

  • ردیابی اطراف قارچ و رنگ تصاویر خود را در. مقایسه اشکال مختلف و برچسب قطعات قارچ (پایه های بنیادی درپوش).
  • شیب قارچ با آبشش به رنگ و مطبوعات بر روی کاغذ برای ایجاد طرح های.
  • ایجاد اسپور چاپ با قرار دادن به طور کامل باز قارچ آبشش سمت پایین بر روی های مختلف-ورق رنگی کاغذ ساخت و ساز. انتخاب های مختلف کاغذ رنگی به شما اجازه می دهد برای شناسایی رنگ قارچ را اسپور. اجازه قارچ نشستن بر روی کاغذ برای حداقل یک ساعت دیگر آنها نشستن بیشتر تعریف شده چاپ خواهد شد. اگر شما علاقه مند در آموزش فرزندان خود را بیشتر در مورد اسپور و چرخه زندگی قارچ ها را بررسی کنید اینجا.

توجه داشته باشید: به یاد داشته باشید به یاد آنهایی که کمی که foraged و خام قارچ نیست برای مزه! اگر دسترسی ندارید و یا نمی توانید پیدا کردن قارچ شما می توانید این کار را با فقط در مورد هر گل/برگ/قطعه ای از طبیعت شما می توانید پیدا کنید. ما همه چیز در مورد انعطاف پذیری در حال حاضر!

مرتبط با: 8 چیزهایی که شما نیاز به انجام در حال حاضر برای مبارزه با COVID-19

2. کامپایل یک “درخت مالش” مجموعه

اگر شما رهبری را برای یک پیاده روی در جنگل در نظر گرفتن ورق نازک کاغذ و نوار و یک دسته از مداد رنگی با شما. با این ابزار در دست شما می توانید یک مجموعه هنری با مالش مداد رنگی وری (با کاغذ پوست کنده) بر روی کاغذ در برابر پوست درخت. تشویق kiddos را انتخاب کنید انواع مختلفی از درختان در هنگام ساخت هنر خود را. مقایسه و کنتراست چگونه درخت rubbings متفاوت است و به همین دلیل است. اگر شما لازم نیست دسترسی به جنگل و درختان بهترین خود را انجام دهید البته و بداهه نوازی است. حتی اگر آن را فقط خود را پشت بالکن, پیدا کردن چیزی است که اجازه می دهد تا کودکان خود و گرفتن برخی از هوای تازه.

مرتبط با: 6 راه سرگرم کننده برای تدریس به کودکان در مورد گیاهان و گیاهان دارویی

3. ایجاد یک باغ خزه

هنگامی که شما شروع به دنبال ماس شما متوجه آن را در همه جا! برای این فعالیت نگه داشتن چشم خود را پوست کنده برای انواع مختلف از خزه و به تدریج ساخت مجموعه خود را. شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن خزه در هر نقطه از پیاده رو ترک به حیاط خلوت خود را. زمانی که برداشت ملایم باشد و تنها یک نمونه کوچک از خود را در منطقه انتخاب شده است. نگه داشتن خود را خزه نمونه در یک کاسه یا ظرف و مطمئن شوید که به غبار با آب ، اجازه دهید بچه های خود را تزئین ماست باغ با سنگ و مجسمه و سایر گیاهان (ما اضافه شده آلوئه به ما).

4. خود را Wormery

چه می تواند بیشتر سرگرم کننده از بازی با خاک و کرم ؟ این ایده می آید از چچنی Speake خلاق mama پشت Tanglewood توخالی — یک کسب و کار کوچک ارائه مبتنی بر طبیعت آموزش و پرورش مواد طراحی شده برای ساخت یک فرزند عشق ماجراجویی و یادگیری است.

ساختمان خود را wormery را به فرزندان خود یک درس در مزایای کرم ها در خاک. شما می توانید یک infographic با آنچه شما نیاز دارید و گام به گام جزئیات در اینجا.

اگر شما به دنبال چند ایده های چچنی ارائه کرده است بچهداری خوانندگان 15% کردن هر یک از مواد آموزشی با کد مادر. او همچنین همکاری با دیگر کسب و کار برای ارائه یک homeschool کیت. ما درک می کنیم نه هر کس حق دسترسی در حال حاضر به چیزهایی که برای شروع یک wormery اما امیدوارم مجموعهای از ایده های چچنی ارائه می دهد می تواند جایگزین اگر شما می توانید نیست.

مرتبط با: COVID-19 ما آموزش است بیش از فقط چگونه برای شستن دست ما

5. بازی با قاصدک ها

قاصدک ها ظاهر شوند در همه جا در محله ما و من هیجان زده به برداشت چند با kiddos. در اینجا چند ایده برای بازی با قاصدک ها پس از برداشت:

  • شیب قاصدک ها در رنگ و ایجاد یک شاهکار.
  • این نظر شایان ستایش “شیک پوش-شیر” هنر و صنعت است.
  • آموزش کودکان برای استفاده از نفس خود را با ساخت قاصدک آرزوها. پیدا کردن چند قاصدک سر دانه اول. تشویق آنهایی که کمی خود را به کار به سمت باد همه دانه کردن بنیادی در یک نفس به خواسته های خود را به حقیقت می پیوندند. من شده است با کمک به پسر من با این با نگه داشتن پالم در مقابل قفسه سینه خود را و او را تشویق به گرفتن یک نفس عمیق است که در قفسه سینه خود را شناور تا به دست من است. برای کودکان خردسال از این به یک فعالیت شمارش چگونه بسیاری از تنفس آن را برای ضربه دانه ها دور ؟
  • پوشیدن یک قاصدک تاج.

در طول بازی شما ممکن است مایل به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد یک قاصدک چرخه زندگی و یا حتی مفید مزایای ما قاصدک دوستان است. اگر خود را قاصدک ها شده اند با اسپری آفت کش ها و به دور از کنار گل و سبزی می تواند حتی توان برداشت به صورت چای و یا سالاد. کودکان بزرگتر ممکن است علاقه مند به یادگیری در مورد مزایای شفا از قاصدک.

اگر شما شده است قرار داده و تحت یک مادر اقامت در خانه سفارش ما می دانیم که. ما درک می کنیم که ساخت یک wormery و یا انجام یک درخت مالش ممکن است دشوار است اگر شما جدا شده در 7 طبقه آپارتمان در سان فرانسیسکو. شما هنوز هم می تواند شامل فرزندان خود را در طبیعت الهام گرفته از فعالیت های برای کودکان و نوجوانان. این یک زمان مناسب برای شروع به داخل یک باغ گیاه و یا حتی به آنها اجازه انجام خود را بسیار خود را با باغ هیدروپونیک!

ما در این با هم mamas. و ما نیاز به طبیعت در حال حاضر بیشتر از همیشه. چه ایده های الهام گرفته از طبیعت فعالیت برای کودکان و نوجوانان می تواند به شما به اشتراک گذاشتن با ما ؟

عکس: ElenaYakimova/شاتر

Sheri Vettel
Sheri Vettel

Sheri Vettel است یک متخصص تغذیه زندگی در گرینزبورو در کارولینای شمالی. او یک حامی قوی از گرفتن kiddos به خوردن سبزیجات خود را و صاحب غذا و جریان تغذیه منسجم. او را کشف او شور و شوق برای نوشتن بلافاصله پس از شروع یک وبلاگ برای پسرش. Sheri برخوردار حولا هوپ رقص, آموزش یوگا, سفر و خوردن nutritiously مواد غذایی خوشمزه. پیدا کردن او در Instagram at @غذایی است.و.جریان.mama.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>