چگونه به نگه داشتن ترکیه در حیاط???

Hey yall!بنابراین من افتخار صاحب یک دختر دوست داشتنی و سه نفر از نررگنست ترکیه. آنها حدود یک سال است. من زندگ

توسط HASHTADONOH در 18 اردیبهشت 1399
Hey yall!

بنابراین من افتخار صاحب یک دختر دوست داشتنی و سه نفر از نررگنست ترکیه. آنها حدود یک سال است. من زندگی می کنند در حدود یک هکتار زمین در وسط یک محله در وسط یک شهر غول پیکر. وجود دارد حدود نیم هکتار حصارکشی برای من مرغ به اجرا در اطراف و من 11 جوجه و 4 اردک.

من تا به حال آنها را برای چند ماه و تنها فقط شروع به اجازه دادن به آنها را به رایگان در محدوده با دیگر پرندگان است. برای چند روز اول آنها خوب بودند ماندن در حیاط. سپس یکی کردم و من پشت او واقعا سریع است. بلافاصله کوتاه یک بال هر پرنده. دیروز هر دو مرغ را کردم و یک همسایه به ما گفت آنها هستند. ما بالا رفت و آنها را از رفتن به طور پیوسته به دور از ما اموال سوی یک خیابان شلوغ و یک مجتمع آپارتمانی پر از مردم است.

حتی زمانی که جوجه ها خارج شدن آنها هرگز به آن حد!

45 دقیقه بعد ما موفق به گوشه ای دیوانه پرندگان در همسایه ما حیاط (خوشبختانه او بسیار مهربان آقا که بسیار خوشحال در آمریکا در حال اجرا در اطراف در تلاش برای گرفتن "وحشی" بوقلمون).

هیچ یک از ما همسایگان را یک مشکل با حیوانات وارد شدن به حیاط خود را, اما من نگران این دختران هرگز نمی خواهد آمد. من شنیده ام چند داستان از مردم فقط از دست رفتن خود گله بوقلمون بیش از حد جنگل. این یک اتفاق معمول? آنها را تنها رها تام و قفس و هرگز دیده می شود دوباره ؟

چند چیز به ذکر است: ما یک جامد 5 پا حصار در اطراف محیط. آنها زندگی می کنند در یک 12x6 تحت پوشش اجرا/تراکتور/قفس چیز. آنها بیشتر unmotivated با مواد غذایی از هر مرغ من تا به حال. متاسفانه صاحبان قبلی گفت: آنها واقعا دوستانه هنگامی که از من خواسته اما ترکیه کاملا وحشی است. تام به نظر می رسد خیلی بیشتر سرما اما همه اجرا خواهد شد از من و متفاوت با احتیاط. کمی تاسف نظر من واقعا مانند پرندگان به دوستانه.

پس چگونه yall حفظ بوقلمون ؟ آن است که یک علت از دست رفته? آیا من باید برای حفظ آنها قفل شده است ؟ این فقط ترکیه هر مشکل یا به این دلیل است که معدن عصبی هستند در اطراف مردم و بسیار دمدمی مزاج?

همچنین شما فکر می کنم من می توانم تا به حال این بچه ها واقعا دوستانه با من ؟ و یا این است که باعث از دست داده بیش از حد, lol.

به هر حال با تشکر برای خواندن و قدردانی می کنم هر گونه مشاوره yall ممکن است!

روز خوبی داشته باشید!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب