فصل طوفان است بر ما خواهد شد و از طریق پایان ماه نوامبر. می توان آن را یک زمان استرس زا از سال بسته به جایی که شما زندگی می کنند به عنوان گرمسیری طوفان و طوفان را تهدید خطر شخصی و همچنین صدمه به اموال. با که در ذهن ما باید برخی نکات را برای محافظت از ماشین خود را از بالقوه باران و باد نیروی باد.

سهام قبل از طوفان

می توان آن را مفید به موجودی (و تصاویر) از وضعیت ماشین خود را قبل از آب و هوای نامساعد بازدید. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد پس از این واقعیت برای مقاصد بیمه, بنابراین مطمئن شوید که شما گرفتن عکس از فضای داخلی و بیرونی.

‘Er پر کردن

در حالی که شما در حال گرفتن سهام از وسیله نقلیه خود را بررسی کنید سطح گاز خود را—شما می خواهید تا مطمئن شوید که برای پر کردن مخزن خود را قبل از آب و هوای بیش از حد شدید. اگر شما نیاز به تخلیه آن به احتمال زیاد خواهد بود دشوار است برای رسیدن به یک ایستگاه گاز, و شما ممکن است نشستن در صف های طولانی ترافیک در راه خارج از شهر. اگر شما یک گاز اضافی قوطی پر کنید که بیش از حد در حالی که شما در آن هستید!

ضد آب و مسائل مهم

قرار دادن کپی از اطلاعات بیمه خود را و ماشین خود را ثبت نام در بدون منفذ پلاستیکی کیسه—این را حفظ خواهد کرد این اسناد مهم خشک در مورد خود ماشین اب اشباع می شود. در صورت امکان نسخه فوق العاده و نگه داشتن آنها را در خانه خود و یا دیگر مکان امن.

ایجاد اورژانس جاده کیت

نشانه از پیشاهنگان پسر در این یکی—همیشه آماده شود. مطمئن شوید که تنه خود را پر از چیزهایی که شما ممکن است نیاز به ماشین خود را در مواقع اضطراری مانند: بلوز, کابل, تایر, جک, چراغ قوه & رادیو (با باتری!), یک کیت ابزار و اضافی که قوطی گاز ما که قبلا ذکر شد. همچنین, مطمئن شوید که شامل همه چیز برای شما و عزیزان شما در مواقع اضطراری مانند پتو و یک کیت کمک های اولیه.

جایی امن پارک

اگر خانه شما دارای یک گاراژ در حال حاضر هم از آن استفاده کنید پس بهتر است اگر وسیله نقلیه خود را است پناه از مستقیم باران و وزش باد (ما توصیه می کنیم پشتوانه بنابراین شما می توانید خروج سریع در صورت لزوم). اما اگر شما دسترسی به یک گاراژ پارکینگ اتومبیل خود را به یک ساختمان بهترین گزینه بعدی پس از آن ارائه خواهد شد برخی از حفاظت از بادهای تند. هیچ ساختمان های محکم در اطراف ؟ سعی کنید به پارک اتومبیل خود را به دور از خطوط برق تیر چراغ برق و درختان—و یا هر چیز دیگری که می تواند سقوط در اتومبیل خود را و باعث آسیب.

یک برنامه بازی

نگه داشتن چشم و نزدیک در پیش بینی بنابراین شما می دانید هنگامی که طوفان می رود برای رسیدن به منطقه شما. مطلع شدن از مسیرهای تخلیه اضطراری برای منطقه خود را و مطمئن شوید که شما و عزیزان خود را همه در همان صفحه. تعیین دو جلسه اضطراری مناطق به عنوان صلیب سرخ توصیه می کند: یکی در نزدیکی خانه خود و یکی دورتر در مورد شما در حال تخلیه.

طوفان و اقدامات دیگر در طبیعت می تواند ترسناک به دلیل عدم ما را از کنترل بیش از آسیب آنها می شود. اما با مطلع و اقدامات لازم را برای آماده سازی ما می توانیم خودمان را به عنوان آماده به عنوان ممکن است به آب و طوفان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im