چگونه خواهد بود شما نژاد منع ریشو مرغ ؟

عید پاک Egger مرغ (ریش). یا همه سیاه و سفید و یا قهوه ای و سیاه و الگوها و یا سفید و سیاه و الگوهای. هر یک از

توسط HASHTADONOH در 2 مرداد 1399
عید پاک Egger مرغ (ریش). یا همه سیاه و سفید و یا قهوه ای و سیاه و الگوها و یا سفید و سیاه و الگوهای. هر یک از کسانی که با آبی به جای سیاه و سفید نیز کار خواهد کرد. اما نه همه سفید و قهوه ای و سفید و الگوهای.

منع خروس (Plymouth Rock یا دیگر منع نژاد.)

شما باید 100% منع جوجه یا نصف یا همه با ریش.
اگر مرغ سیاه و سفید در رنگ آمیزی جوجه سیاه و سفید خواهد بود-با-محرومیت.
اگر مرغ آبی در رنگ آمیزی نیمی از جوجه ها خواهد بود آبی-با-محرومیت در حالی که نیم دیگر را سیاه و سفید-با-محرومیت.

اگر شما می خواهید دلایل ژنتیکی:

محرومیت است sexlinked و غالب است. یک خروس می توانید آن را به پسران و دختران خود را در حالی که یک مرغ می توانید آن را تنها به فرزندان او. بنابراین شما می خواهید یک منع پدر.

ریش غالب است اما نه sexlinked. بنابراین یا پدر و مادر می تواند آن را به جوجه ها. شما می توانید بگویید اگر شما عید پاک Egger مرغ دارای ریش, اما شما نمی توانید بگویید که آیا او به دنبال یک یا دو نسخه از این ژن است. بنابراین یا نیمی از جوجه های خود را خواهد شد که ریش یا تمام جوجه های خود را خواهد شد که ریش.

تمدید سیاه ژن شما نیاز به پس زمینه سیاه و سفید. این خانم تا زمانی که خروس از آن عبور می کند به تمام جوجه ها آنها را به همه نگاه سیاه و سفید (با محرومیت.)

وجود یک ژن که تبدیل به سیاه و سفید به رنگ سفید. آن را به نام غالب سفید. شما نمی خواهید مرغ را--که به دلیل سفید محرومیت در جوجه های سفید فقط نگاه نمی کند همین! اگر مرغ سیاه و سفید در رنگ آمیزی نیست غالب سفید ژن است. اگر مرغ آبی در رنگ آمیزی او همچنین غالب سفید.

آبی ژن تبدیل به سیاه و سفید به رنگ آبی است. اگر مرغ رو آبی در پر و بال پس از آن نیمی از جوجه های خود را نیز آبی به جای سیاه و سفید در پرهای خود را. آبی است که غالب ناقص-یکی کپی می کند و آبی و دو نسخه را چلپ چلوپ. اما اگر خروس سیاه است با محرومیت و سپس او را ندارد بنابراین جوجه ها نمی توانند آبی ژن از او. بنابراین هیچ چلپ چلوپ ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب