Hyperextend زانو/hock مشترک?

3 روز پیر خروس جنگی ،
نمی ایستادگی راست.
تلاش می کند به داد و بیداد و اطراف را در شکم او.
قرار می دهد همه از وزن خود را روی یک پا تا به عنوان قرار نیست وزن در ادم بیکار و تنبل پا.

زمانی که من حرکت بوم پا و خم شدن آن و فلان چیز آن به نظر نمی رسد تضعیف تاندون به عنوان شرح داده شده در همه جا من به عنوان خوانده شده به دلیل آن است که در گیر یک خم موقعیت. فقط مخالف است. آن گیر می شود در یک موقعیت افزایش یافته است.

جوجه نگه می دارد مفصل خم شده به سمت عقب در یک موقعیت طبیعی است اما زمانی که تلاش برای ایستادن روی آن و یا گرفتن خودش با آن را در حالی که تلاش برای پیاده روی با وزن خود را روی پای دیگر از زانو به جلو حرکت می کند در یک به طور کامل توسعه یافته و موقعیت. آن را متوقف نمی کند فقط خجالتی مستقیم; مشترک به نظر می رسد بیش از حد گسترش کمی و می رود به طور کامل “در خط” با بالا و قسمت پایین پا. به نظر می رسد جوجه پس از آن نمی تواند خم شدن مفصل به حالت عادی بازگشت. اما من می توانم خم آن را بازگشت به حالت عادی با فشار ملایم در مفصل است.

دیروز پا شروع splaying به این طرف و آن زمان من نمیفهمد چه چیزی اتفاق می افتد که جوجه ترک قرار دادن هر وزن بر روی آن در همه. پس امروز او فقط نگه می دارد و پیچ در پیچ تا در کنار او که در آن او تغییرات وزن خود را به خوبی پا. او معمولا می تواند حق خودش را هر چند, اما فقط به نشستن. او نمی تواند ایستاده.

من از مد افتاده ممانعت با یک گروه کمک نگه می دارد که پا را از splaying به همان اندازه اما آن را تصحیح این موضوع که در آن مشترک بادها بالا راست. حتی با داد و بیداد جوجه هنوز در تلاش برای نگه داشتن وزن کردن آن و بادها در کنار او.

من تغذیه مواد غذایی و آب به صورت دستی و او اشتها خوب است. من نیز به ویتامین/الکترولیت پودر در آب است.

من شده اند قادر به پیدا کردن آنچه موضوع این است که با hyper-تمدید مشترک. یا شاید این یک تضعیف تاندون ،

با تشکر برای هر گونه کمک به شما ارائه می کنند. من عاشق این جوجه کوچک. لهستانی tolbunt و می خواهید او را به آن بد است.

Tammy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de