We're not using the school distance-learning plan during COVID-19

نبود یک شوک کامل زمانی که مدارس ما بسته به دلیل COVID-19 بیش از سه هفته پیش. به عنوان هفته کشیده متوجه شدم که این مدرسه در منزل چیزی که ممکن است در دراز مدت وضعیت, اما من می دانستم که خانواده ما نمی خواهد بود قادر به نگه دارید تا با آموزش از راه دور برای مدت طولانی.

من فراموش می دانیم که آنچه ما انجام می دهند در خانه نیست سنتی مدرسه در منزل. من نمی جستجو برای یک برنامه درسی و یا بودجه مالی ما برای مواد درسی و یا فوق برنامه دوره. اما من یک پس زمینه در آموزش و پرورش ابتدایی و من احساس نسبتا با اعتماد به نفس ایجاد خود من درسی از چه فرزندان من بوده و یادگیری در مدرسه و یادگیری خود برنامه ریزی برای چند هفته است که ما برنامه ریزی شده به خارج از مدرسه است.

به عنوان موقت در منزل وضعیت شد بیشتر از یک دائم از مدرسه در منزل وضعیت من شروع به دیدن پدر و مادر که تا به حال ساخته شده انتخاب نیست برای انجام هر نوع کار مدرسه با کودکان خود. آنها با استفاده از این زمان به عنوان یک فرصت دوباره به هم متصل با فرزندان خود و خانواده خود را. الگوهای رفتاری شروع به بیرون آمدن در مورد بچه ها نشسته در iPads ها و یا در مقابل تلویزیون در تمام طول روز, و پدر و مادر شوخی که مدرسه در منزل غیر ممکن بود. من واقعا هیجان زده هنگامی که مدرسه دخترم در نهایت راه اندازی آموزش از راه دور به عنوان من فکر کردم من می تواند دست باتوم به معلمان که در واقع می دانستند آنچه را که آنها انجام می دهند و تا به حال یک مسیر یادگیری به دنبال در حالی که من فقط شناور همراه با هر آنچه که من از بچه ها گفت: آنها در یادگیری در کلاس وقتی که مدارس بسته و آنچه را که آنها به نظر می رسید علاقه مند (که از جمله پروژه های پژوهشی و ارائه در خون آشام ها).

مرتبط: 10 بازی های آموزشی برای Homeschoolers

بسیاری از مدارس در سراسر کشور انجام داده اند یک کار فوق العاده از راه اندازی آموزش از راه دور ماژول برای دانش آموزان خود را. از مدرسه ابتدایی تا دانشگاه, دانش آموزان قادر به اتصال خود را با معلمان و دانش آموزان همکار خود را. برخی از معلمان در حال دادن کامل درس و یا خواندن داستان از طریق ویدئو چت در حالی که دیگران اختصاص دیجیتال کار می کنند. ما نمی توانیم به اندازه کافی اعتبار به معلمان که مشغول به کار خستگی ناپذیر در طول این وضعیت بی سابقه ای به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان خود را همچنان در مسیر یادگیری.

اما به عنوان به زودی به عنوان من را در مدرسه کودک معرفی آموزش از راه دور به برنامه روزانه من احساس حتی بیشتر تاکید کرد در مورد مدرسه در منزل از من قبل از. من خودم از کوره در رفته به تناسب روزانه جلسات کلاس در بین درس ما انجام شد در خانه یا مدرسه در منزل او دو خواهر کوچکتر از خود. او حتی مبارزه با من در انجام جلسات کلاس به این دلیل او احساس ناراحت کننده با آنها. و با تنها بودن در درجه دوم با کمی تایپ, تجربه, او در بر داشت آن را به طور فزاینده ای خسته کننده به نوع خود برای ارسال تکالیف.

بنابراین ما متوقف شده است.

به عنوان یک سابق ابتدایی, معلم مدرسه, من شک و تردید بود که از راه دور و آموزش آنلاین کار می کنند برای کودکان زیر کلاس سوم. خیلی از درس و تجربه است که در تعامل با دانش آموزان و کودکان در سن مدرسه نیاز است که اتصال فیزیکی به ادامه درگیر شود. آموزش آنلاین دشوار است برای دانش آموزان جوان به دنبال به خصوص کسانی که تجربه کمی با رایانه است. این در اوایل سال بیش از فقط در مورد یادگیری مفاهیم خاص, اما آن نیز بسیاری از مهارت های اجتماعی و یادگیری است. حتی آموزش تکنیک های برای نگه داشتن بچه ها درگیر درس تکیه بسیار کمی در تعاملات اجتماعی. آنها به سادگی به اندازه کافی برای نگه داشتن خود را در رویه و متمرکز بدون یک فرد بالغ در حال حاضر به طور مداوم به تعامل سرنخ برای نگهداری دانش آموزان متمرکز شده است. مگر اینکه شما یک خروجی معلم است که مایل به راه اندازی خانه خود را به عنوان یک کلاس درس آواز آهنگ و کامل درس مثل این معلم آموزش از راه دور احتمالا نمی تواند مفید برای کودک خود را. و حتی پس از آن خود را kindergartener یا 1st گریدر احتمالا قادر نخواهد بود برای نشستن از طریق همه چیز.

مربوط به: مدرسه در منزل: چگونه به فرزند خود اجازه دهید تصمیم می گیرید چه چیزی برای یادگیری

در حال حاضر خانواده ما به میله های درسی و برنامه آموزشی تعیین شده توسط مدرسه منطقه اما ما نمی توانیم به شرکت در آموزش از راه دور. من ایجاد درس در اطراف او چه شد یادگیری در مدرسه است و ما در ساخت آن مفاهیم در راه است که برای او کار می کند و با این نسخهها کار برای ما برنامه خانواده به عنوان ما همچنان به homeschool او دو خواهر.

اگر شما در پیدا کردن فرزند خود را مبارزه با آموزش از راه دور, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن nixing آن را از برنامه خود را و پیدا کردن راه هایی برای آموزش مفاهیم در خانه. وجود دارد مقدار زیادی از برگه طرح درس و منابع آنلاین در دسترس برای شما به شما کمک کند معاون درس برای مدرسه در خانه و یا شما به سادگی می توانید بپرسید معلم فرزند خود را برای عرضه ایده های درس و برگه های که شما می توانید نسخه قابل چاپ کردن و کار بر روی از خانه به جای استفاده از یک کلاس درس آنلاین مدل.

توجه داشته باشید: اگر شما به دنبال برای مثال چگونه این کار را در خانه ما این است که ما برنامه اساسی:

ما برنامه اساسی (برای سه دختر در کلاس دوم یک در مهد کودک و پیش دبستانی) شامل ریاضی ، خواندن و هدایت سواد نوشتن, مطالعات اجتماعی, علم و extracurriculars مانند هنر و زبان های خارجی و کامپیوتر و موسیقی است. پس از من فرزندان در سطوح مختلف من را به بخش مدرسه در منزل ما که در آن قدیمی ترین من می کند مستقل کار می کنند در حالی که من با او خواهر کوچکتر از خود و سپس دو نفر از آنهایی که جوان یا مغز و یا بازی در حالی که من با کار خود را ، ما هم دوباره به صورت, علم, مطالعات اجتماعی, هنر و زبان های خارجی و من سطح مفاهیم با توجه به سطح کلاس. کامپیوتر و موسیقی انجام می شود به طور مستقل. علاوه بر این هنر و زبان های خارجی و کامپیوتر و موسیقی هستند و تنها با انجام یک بار در هر هفته در روز متناوب.

خانواده ما همچنان به ایجاد راه خود را از طریق مدرسه در منزل. ما ساخته شده یک روال در اوایل در قرنطینه روند به طوری که بچه های ما می دانید چه به انتظار در هر روز و من به چوب است که برای کمک به ایجاد درس برنامه ریزی آسان تر است. ما تکمیل کار اختصاص داده از مدرسه, اما ما همچنین گسترش مفاهیم که آنها علاقه نشان می دهند و یا سعی کنید به ادغام مفاهیم خاص به موضوعات آنها لذت بردن از یادگیری است. من پیدا کرده اند که مدرسه در منزل این راه به جای وادار کردن آموزش از راه دور و یا اختصاص داده شده کار خود را از مدرسه ساخته شده است که یک تجربه لذت بخش تر برای همه ما است.

نکته زیبا در مورد این مدرسه در منزل موقت وضعیت است که کودکان را به کاوش موضوعات است که آنها هرگز قادر به انجام کار خود را در مدرسه سنتی. ما در حال یادگیری مفاهیم مختلف در راه است که باعث می شود آنها را هیجان زده در مورد یادگیری یک بار دیگر. اگر چه ما عشق سنتی مدرسه برای بچه های ما و آنها از دست رفتن به مدرسه, من امیدوارم که این طور موقت مدرسه در منزل تجربه مشتعل آتش در آنها برای یادگیری و برای معلمان و مربیان به رویکرد آموزش در یک راه جدید – یک راه است که با تمرکز بر کودکان عاشق یادگیری خود را در مقابل استانداردهای آموزشی.

Lauren Lomsdale
لورن Lomsdale

لورن Lomsdale مادر از سه دختران کوچک عاشق همه چیز و تناسب اندام و مشتاق یوگی. شما می توانید پیدا کردن او راه رفتن در امتداد ساحل و یا در میان مسیرهای پیاده روی در اطراف خانه و یا کاوش جدید کافی شاپ. او یک همسر نظامی و سردبیر روزانه مادر و نظامی و همچنین به عنوان یکی از نیمی از یوتیوب اواز #TheDependas.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im