من نیاز به کمک با اردک تخم مرغ بعد از غم از دست دادن اردک مادر

اوه پسر… من به طور معمول کار با بچه گربه های وحشی, کلنی بیمار بچه گربه ها تا زمانی که آنها می توانند به نجات و امیدوارم به تصویب رسید به خود را برای همیشه لطفا برای خانه های پس از آن. بنابراین این کاملا جدید به من. من همیشه گرفته هر نجات حیات وحش و حیوانات من مجهز به رسیدگی به آن است که می تواند. اما من پیدا کردن که هر کسی که پرندگان تا به حال نه جایی برای تخم مرغ و بنابراین من گیر کرده است. اگر هر تخم و آن را به مکان آنها را از حق دور اما نه تخم مرغ 🙁 من نمی خواهم اجازه دهید به این نوزادان می میرند.

در اینجا آن است که در این زمینه:
این اردک مادر (نوعی مرغابی وحشی) بود ضربه آخر صبح سه شنبه, ژوئن 2, غم انگیز کشته شدند. من در لانه حدود 4-8 ساعت بعد. این بود خیلی داغ روز را به عنوان به خوبی.
من تا به حال یک سبد با یک حوله و پتو در آن پارک شده در یک سطح شیب دار که در آن خورشید نمی خواهد پخت آنها را در ماشین من. من تحت پوشش آنها را با حوله ضخیم به عنوان آنها احساس سرد به لمس است. بعد از آن روز و شب آنها واقعا گرم و حتی در خانه من. من با استفاده از یک دماسنج مادون قرمز فقط به گرفتن احساس برای درجه حرارت پوسته تخم مرغ و آن را 101-102 درجه است. اعطا شده, من مطمئن هستم که اگر این خواهد بود که دقیق با پوسته تخم مرغ اما… من تا به حال هیچ چیز دیگری به کار در زمان. من شده اند قادر به نگه داشتن دما روشن کنید و آنها را چند بار در روز تا چهار شنبه, ژوئن 5, که در آن نقطه من در نهایت دیدم برخی از جنبش در داخل برخی از تخم مرغ است. من نگران آنها بیش از حد داغ در حالی که برای. من خیس کردن دست با آب گرم قبل از تبدیل آنها را امتحان کنید و کمی رطوبت روی آنها در حالی که تبدیل.

بسیاری از تخم مرغ که هوا خوب ساس و آن را به نظر می رسد در اطراف روز 22 عنوان از جمعه (تنها بر روی تعداد زیادی از اینترنت تصاویر و خواندن). بنابراین من آنها را در یک موقعیت در سبد من در حدود 30 – 45 درجه زاویه با درجه ساس و بخش بیشتری از آن رو به بالا باشد. من شده اند با دیدن سایه ای از حرکات داخل تخم مرغ در حالی که candling (من خیلی خوب در آن است). من تنها قادر به نگه داشتن تخم مرغ در حدود 97-98 درجه از پنج شنبه شب/جمعه.

در اینجا سوالات من:
1 – خواهد این واقعیت است که من فقط آنها را چند بار در روز تا روز جمعه یا اگر من متوقف شد و یک روز زن و شوهر در اوایل به دلیل جهل من در پیری تخم مرغ باعث آنها را به چوب به پوسته در جوجه? و یا می شود آنها را خوب به خاطر اردک مادر انجام شد این اولین 18 روز ؟

2 – چه خواهد شد تاثیر بود تنها نگه داشتن آنها را در 97-98.5 درجه انجام دهید به آنها را برای این چند روز ؟ آیا شما فکر می کنید در اوایل روز (روز 18 یا 19 حدس زدن) از 101 تا 102 درجه را فراموش آسیب به توانایی خود را به تخم و یا اگر آنها را به چوب پوسته ؟ آنها گرم برای حدود 10-12 ساعت و سپس بازگشت به 99.9. سپس دوباره گرم و سپس بازگشت به 99 قبل از آنها آغشته به 97-98.5 درجه چند روز گذشته. آنها تحت اردک مادر برای اولین 18 روز و یا گرفتن.

3 – من در تلاش برای پیدا کردن یک راه به آنها را گرم نگه دارید. من صفر فضای در دسترس به عنوان ما شده اند در خارج از خانه ما با توجه به پشت سر لوله و کاری که در آن علاوه نجات kitties. بنابراین من انجام آنچه من می توانم, اما من از آنها بدم میاید این است. من قرار است برای صرفه جویی در زندگی کوچک…. بیکار نیست و فقط تماشا اما من محدود است و می خواهم برخی از پیشنهادات در مورد چگونه به این بچه ها کمی از طریق تخم پس از نجات آنها را.

4 – من دیده ام که در آن مردم قرار داده و ایمنی پس از سوراخ داخلی pipping به اتمام است و یا??? این است که همیشه یک پیشنهاد و یا فقط پس از آنها داخلی pipped و متوقف شد برای یک مقدار مشخصی از زمان ؟

5 – چگونه می توانم نگه داشتن پوسته مناسب رطوبت اگر من یک انکوباتور که که کند و دانستن دما کمی پایین تر از حد نرمال است.

هر گونه کمک قدردانی می شود. این است که قطعا یک تجربه یادگیری است. من فقط تا bummed خارج وجود ندارد هر کسی که با تجربه است که آنها را در این نقطه است. پس دوباره هر کسی می تواند با من به اشتراک بگذارید ،

با تشکر!
Tammy

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>