تاثیر/ ترش محصول در نوزاد جوجه لطفا به من کمک کن!

من یک احساس قوی خالدار ساسکس جوجه از جایی که ما آنها را تا حدودی انجام نمی دهد و به نژادهای دیگر.

من از دست یکی با توجه به گسل و شوهر نمی خواهم به دیدن من رنج می برند عاطفی پس از او در خانه دیروز بعد از ظهر با یکی دیگر از جوجه. بلافاصله من متوجه شده ام که او بسیار خسته بود اما شوهر گفت که او در حال اجرا در اطراف و خوردن و باز او چشمان هنگامی که او را برداشت تا به او نگاه کنید. او گفت: او یک شکم کامل تفکر است که او را از خوردن و خوبی انجام می دهند.

از 7 بعد از ظهر تا حدود ساعت 10 صبح امروز او بیشتر بود ، من به او چند قطره از آب قند گذشته شب قبل از اجازه دادن به او استراحت. او بسیار خسته بود. او را از خوردن و نوشیدن و من به او داده شده حدود 4 میلی لیتر یا بیشتر از ماست رقیق شده با مقداری شیر و مقدار بسیار کمی از ویتامین E قرص خرد کردن. پاهای او بیش از حد شکننده و لاغر و من به عنوان خوانده شده ویتامین e کمک می کند تا…

او را در حال حرکت در اطراف, اما قطعا هنوز هم به نظر نمی آید به عنوان فعال دیگر جوجه ما نژاد های مختلف هر چند من مطمئن هستم که چه نژاد او نشده است.

او را دوست دارد به خواب زیادی است. او دوست دارد به ماندن در مقابل یک آینه قرار دادم داخل اندیشه و فقط می ایستد وجود دارد, با چشم بسته او را بیشتر از زمان. من شنیده ام و نه او chirp, بسیار, به جز برای شب هم وقتی که او آغوش کشیدن کنار پر جغد. او خیلی آرام آن را بخورید.
اما او حلقه پیچ و تابدار است و تا حدودی جامد. من ماساژ شکم او دو بار در حال حاضر انجام خواهد داد که. آنچه که من باید انجام دهید به او کمک کند ؟ من نمی تواند از طریق شکستن قلب از دست دادن او را.

Im اتصال یک عکس از او انداختن که من فقط نیم ساعت پیش. از آنچه که من متوجه شدم او مدفوع شل با چند که به نظر می رسد تا حدودی درسته اما من خیلی مطمئن هستم.

من به او دارو جوجه فرو ریختن الکترولیت آب, اما فقط آن را تغییر دهید به ACV آب. او را در قفس سیم اندیشه کننده با پد و حرارت در یک طرف و سرامیک لامپ گرما ، دما شده است نگه داشتن در بین 91-93F.

لطفا کمک کنید! با تشکر از شما!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>