آسیب: مرغ معتاد نزدیک منقار

این خوب است که او قادر به غذا خوردن. اگر جوجه استارت منافع خود را, آن را نمی خواهد صدمه دیده است او را - شما ه

توسط HASHTADONOH در 7 تیر 1399
این خوب است که او قادر به غذا خوردن. اگر جوجه استارت منافع خود را, آن را نمی خواهد صدمه دیده است او را - شما همچنین می توانید آن را به یک مرطوب خمیر بیش از حد.

من هرگز استفاده می شود نوک پستان فنجان بنابراین...اما من با شما موافقم - یک کاسه عمیق تر به نوشیدن و یا اگر شما آن را یک یدکی جوجه ایستگاه آب. مجموعه ای از مواد غذایی و آب نیز بالاتر - در مورد قفسه سینه بالا در او - شاید در یک بلوک(?) آن ممکن است آسان تر برای رسیدن به, به خصوص اگر او را دربرگيرد. برای تلفن های موبایل مانند او ممکن است تا به حال توسط بیش از حد گردن:(

چگونه است که خروس? اگر بسیار جوان پس شاید او را به برخی از زمان به بلوغ و ببینید که چگونه از آن می رود. من به شما بگویم اگر او بالغ و هنوز هم حملات - فقط جمع اوری او. نمی دهد و او را دور او را بخورند. من که معنی, اما من تا به حال یک زرق و برق دار میراث BR rooster, دوست داشتم او را به مرگ او با من متنفر بودم اما یک زن و شوهر از مرغ. او به ضرب و شتم یکی خیلی بد من به او شانس تر از من می خواهم به اعتراف. او به ضرب و شتم او بد و دوباره آن شد. یک خروس یا خروس است که صرف وقت در حال ضرب و شتم یک مرغ است نه حفاظت از گله. من معنی نیست که به صدای خشن - من اشتباهات من نفرت برای کسی که دیگری را از طریق همان چیزی که.
واقعا وجود دارد roosters وجود دارد که خوب به خانم ها, شما باید برای پیدا کردن یکی از سمت راست. بلوغ و خوب خلق و خوی است که شما پس از. زیبایی یک جایزه است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن