یکپارچه سازی جدید جوجه

سلام BYC! به عنوان هر گونه واقعی مرغ معتاد ما فقط در ماه اوت و من در حال حاضر فکر کردن در مورد اضافه کردن جوجه ها به گله در سال آینده… 😂 من به عنوان یک برنامه ریز من می خواهم به انتخاب مغز خود را!

ما در حال حاضر یک گله از 12 پولت. آنها را به عنوان جوجه ها در پایان ماه مارس به طوری که آنها خواهد بود بیش از یک سال و زمانی که نوزادان به صورت مجتمع هستند. ما می خواهیم یک گله از 18 بنابراین ما به دنبال اضافه کردن 6 سال آینده.

من فکر می کنم من باید یک طرح بسیار خوب است برای نگه داشتن آنها را از هم جدا برای چند هفته در قفس و با تقسیم اجرا…. اما وجود دارد برخی از تدارکات من معلوم نیست.

برای اولین بار چگونه باید جدید جوجه نگهداری می شود جدا از بزرگسالان پرندگان ؟ اگر رشد آنها در کنار هم(با یک مانع در حالی که تنظیم آنها را به یکدیگر) چه مدت طول می کشد ؟ آن است که اغلب تا زمانی که آنها به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری خود به خود ؟ می گویند 12 هفته ؟

که پرسش از خوراک. فراموش جدید مرغ باید به طور جداگانه نگهداری می شوند تا زمانی که آنها می توانید مصرف لایه خوراک که جوجه ها غذا خوردن ؟ خواهد بود که در حدود 16 هفته و برای یک زمان کوچک مرغ “کشاورز” که خارج از شبکه و outbuildings علاوه بر این ما تازه ساخته شده 8×10 قفس است که به ارمغان می آورد بیشتر نگرانی است. هنگامی که دختران ما ضربه 12 هفته آنها بسیار کامل است و نیاز به فضای بیشتری. در موارد شبیه به این است که آن را واقعا پایان جهان اگر جدید مرغ شروع به غذا خوردن بعد از غذا چند هفته زود ؟ بدیهی است که نمی خواهند به من آسیب مرغ, سلامت, بنابراین من فقط پرسیدن بنابراین من می توانید انجام دهید حق با آنها 👍🏻

من می خواهم به قادر به چرخش جدید پرندگان در هر از چند گاهی و شاید در نهایت شروع به تخم خود ما جوجه… اما من می خواهم به نیاز به دو کاملا مجزا coops به ایجاد این اتفاق می افتد. من خودم را یک ساختمان کوچک ثانویه قفس پایین جاده اما نه برای چند سال. من احساس می کنم مانند وجود دارد به عنوان یک راه برای انجام آن با یکی در حال حاضر!?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید