ادغام عجایب یا عادی رفتار ،

من هشت 6 هفته جوجه (7 زن 1 مرد) که من شروع به یکپارچه سازی با دو همسر (2yr, پیر) مرغ چند روز پیش. در ابتدا آن را فقط برای مدت زمان محدود و تحت نظارت. نمی دانم چه به انتظار. یکی از مرغ انجام داده بسیار خوب و من با اعتماد به نفس آنها می تواند به سمت چپ به تنهایی با او. بیشتر در مورد که در یک دقیقه. دیگر مرغ (پالترو) است و نه فقط بازی هست. او pecks و تعقیب تمام جوجه ها و ادامه خواهد داد به پک آنها را بیرحمانه اگر در گوشه ای. امروز من زندانی او.

به طوری که مشکل..چگونه به مقابله با او و گرفتن او را به آرام تر با littles. مشکل B ممکن است یک مشکل در همه, اما چیزی عجیب و غریب اتفاق افتاده است امروز. شاید نه عجیب و غریب…اما خوب مرغ (دیزی) رفت و به کامل بچهداری حالت امروز. او clucking در آنها را که در آن غذا بود و قرار دادن آنها را برای چرت زدن های آنها را به گرد و غبار استحمام ابتدا روی زمین…و غیره و غیره….در تمام طول روز طولانی است. من سعی کردم به او وعده غذایی مورد علاقه کرم درمان و او فقط آن را در زمان و کاهش آن را در مقابل جوجه تشویق آنها را به خوردن آن. این فوق العاده برای دیدن اما من می خواهم بدانم اگر این رفتار طبیعی برای 6 هفته یکپارچه سازی.

امشب زمانی که جوجه ها در رفت و به سمت خود را از قفس من کشف یکی از دست رفته است. من او را در بر داشت زیر خوب مرغ بال. او اعتراض کردند زمانی که من حذف جوجه و قرار دادن او در کنار او از قفس. قفس تقسیم شده است در حال حاضر در حالی که من در حال کار بر روی یکپارچه سازی.

من کور جوجه تا این بچهداری شده است یک برکت و رحمت برای او. خوب مرغ شده و مراقبت از او را. در حال حاضر تا کنون بچهداری است منجر به حفاظت از Gwyneth.

هر گونه افکار در من چگونه باید به مقابله با این کار ؟ توسط دیزی اقدام مادرانه عادی برای یکپارچه سازی شبیه به این ؟

مشاهده پیوست 2180838

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im