بنابراین من این خروس گله از پنج مخلوط نژاد, پسران, همه چیز در مورد نه ماه (فقط در پرهای خود را و hanky-گری حیله نگرش). همه آنها بسیار شیرین تا همین اواخر که من جدید ترین جوجه آمار حدود دو ماه. پسران دامنه رایگان و تا یک ماه پیش که جوانتر از جوجه ها نگهداری می شوند در coops/اجرا می شود. من بالغ مرغ درگذشت به یک درنده مشکل حدود دو ماه پیش… پسران کردم و همراه خوب رایگان در محدوده با تمام بزرگسالان مرغ cooped و آنها اجازه داده شد به اجرا در اطراف. اما در حال حاضر همه چیز تغییر کرده و من در تلاش برای کشف کردن اگر یک راه حل وجود دارد علاوه بر فریزر-اردوگاه.
من پنج دو ماه cockerels. برای آخرین ماه من نگه داشته اند این پنج پسر جوان در یک منطقه حصار (در واقع کوچک 3×3 قفس سگ قفس احاطه شده توسط توری). آنها بسیار قابل مشاهده برای بزرگسالان خروس و حصار فضایی است که در آن بچه ها بزرگ پرسه زدن. همه پولت ها در واقعی قفس-اجرا نمیشود در مقابل در طرف دیگر از خانه قابل رویت نیست مگر اینکه خروس رفتن به سفر.
در گذشته من باید یکپارچه جدید جوجه به من گله در حدود 1.5 ماه به آنها مقدار زیادی از منطقه به پنهان کردن و جای شب بسر بردن و دور از بزرگسالان است. این بود که یک فرد بالغ گله از 9 مرغ و دو خروس ،
من فکر کردم که یکپارچه سازی cockerels به این خروس گله خواهد بود. نه آنقدر. اشتباهات را به وضوح ساخته شده است. من برای باز کردن دروازه به cockerels کوچک قفس آنها بیرون آمد این بود که هیچ معامله بزرگ است تا غروب آفتاب. نامزد من است و من می خواهم به این زمان از روز “دیوانه زمان” از آنجا که پسران همیشه شروع به تعقیب دختران درست قبل از خواب. من شاهد پسران بالغ پیچ هر یک از دیگر قبل از هرگز منجر به آسیب و همه همراه می شود پس از.
امشب رفتم به بررسی کنید که همه جمع در بستر مناسب به عنوان آن بود و من برای پیدا کردن یکی از cockerels نشسته بر روی زمین در وسط “rooster منطقه”. حتی تلاش برای پنهان کردن فقط نشسته. سپس من می دانم که او مجروح شده است. به نظر می رسد مانند پسر بزرگ او را در گوشه ای دوخته او را و اقدام به جفتگیری با او تا زمانی که پوست خود مالیده شد به طور کامل raw, او تا به حال هیچ پر و بال چپ خود زین و یا پشت سر خود را, من می توانم بوی خون او. بنابراین در حال حاضر او را از داخل شدن اولین مشاور من لازم نیست شکارچیان بازگشت برای بوی خون. همه از دیگر پسران جوان در کوچک خود, قفس, در حال خواب, بدون آسیب.
من واقعا امیدوار است که پس از یک ماه از “قفس-بازدید از” با مسن, خروس جوانتر پسران نیز می تواند محدوده. تا به هر کس دیگری تا کنون یکپارچه cockerels به تاسیس خروس گله و در چه سنی ؟ من نمی دانم اگر انتظار تا زمانی که آنها سه ماه, caging آنها را برای دیگر ماه تمام خواهد شد تفاوت دارد ؟ من هم بدونم که اگر نیاز به دسترسی به “بازدید” با بلوغ پولت ساخت فیلم پسر از دست دادن ذهن خود را… آیا کسی می دانم که اگر من در حصار کردن یک منطقه در بازگشت به طوری که آنها می توانید مراجعه کنید و یا ببینید این دختران آنها را آرام پایین ؟ خواهد شد و یا آنها فقط عمل این دیوانه صرف نظر از اینکه قادر به دیدن/بازدید از دختران است و فقط یک چیز سن?
من فریزر-معترضان یک زن و شوهر از چیست, حرکت تند و سریع رو roosters در گذشته پس از من نه در برابر آن. آن را فقط احساس می کند مانند این ممکن است قابل, همه, پنج پسر بسیار خوب برای من فقط تکمیل آرشیو بازنده در اطراف جوجه جوان.
با تشکر از پیش برای هر/همه مشاوره, من می دانم, خروس یک موضوع روی حیله و تزویر. من هم بدونم که اگر جدا کردن سر خروس را تغییر رفتارهای پایین رده خروس شاید من می تواند به قفس او را برای یک ماه ؟ به هر حال فقط میخواستم بدونم اگر کسی دارای تجربه کاری مشابه :)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de