معرفی جدید جوجه ها به گله

بنابراین برای برخی از زمینه من درست در 1 سال از نگه داشتن خود من جوجه و من نشسته در 6 سیاه Australorp مرغ 1 مصر Fayoumi مرغ و 3 تاریک برهما خروس. بله که بیش از حد بسیاری از roosters اما یکی از آنها بسیار اجتماعی من طرح حذف دو نفر دیگر در این آخر هفته. یکی از BA رفتیم broody و تخم کردن برخی از Australorp برهما عبور (خواهد ساخت پست فقط در مورد آنها) اما از آنجا که تنها 2 از 7 تخم من با عجله پایین به تراکتور عرضه و خرید هر 5 طلایی دنباله دار و عیسی قهوه ای پولت و خوشبختانه mama فورا آنها را گرفت اما رها همه آنها 2 هفته بعد دوباره به گله.

بنابراین در حال حاضر جوجه فقط 6 هفته و من برنامه ریزی شده بود در اجازه دادن به آنها را به رایگان در محدوده گله در 8-9 هفته. آنچه که من باید انتظار ؟ آیا rooster حمله و یا سعی کنید و نسل جوان پولت? خواهد مسن مرغ حمله آنها ؟ brooding قفس است 10×10 در داخل خانه و من باید این گزینه برای قرار دادن موقت مرغ حصار سیم است که آنها را به یکی دیگر از 10×10, هوای آزاد,, و شاید انجام این کار برای یک هفته شاید ؟

من می دانم که نفس طولانی اما هر گونه مشاوره خوش آمدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>