من مرغ broody یا بودن bullied ؟

من مرغ طرقه شده است اقدام عجیب برای چند روز گذشته. او تقریبا همیشه نشسته در یک تخمگذار جعبه با او پر اغراق و د

توسط HASHTADONOH در 12 خرداد 1399
من مرغ طرقه شده است اقدام عجیب برای چند روز گذشته. او تقریبا همیشه نشسته در یک تخمگذار جعبه با او پر اغراق و دم در هوا بنابراین ما فکر کردم او ممکن است broody, بنابراین در حال حاضر مصرف تخم مرغ از زیر به طور منظم. اما او نمی ذهن ما برداشت او و نه نشان دادن هر گونه نشانه ای از بودن broody.

من او را برداشت و او را در خارج از قفس این صبح نگه داشته و یک چشم در او. او به نظر نمی رسد بیمار یا مجروح اما او را نگه می دارد تنومند او را پر و darting در اطراف. دیگر مرغ به نظر می رسد برای نگه داشتن و پیروی از او و گاهی اوقات خواهد پک خود را بنابراین ما فکر می کنم او ممکن است گرفتن مورد آزار واقع شدند.

من پس از آن باز قلم به اجازه دهید آنها را سرگردان در اطراف باغ - یکی دیگر مرغ ماند در نزدیکی او بود اما سلسله مراتب در زمین و به نظر نمی رسد علاقه مند در Mavis. بقیه رفت در یک گروه. طرقه آمد و عمل به طور معمول به غیر از ادامه به پف کردن پرهای اغلب و او در آنجا ماند به قلم و رفت و برگشت به تخمگذار جعبه پس از حدود 10 دقیقه است.

ما 5 مرغ - 1 است که چهار سال دیگر 4 (از جمله Mavis) خریداری شد با هم هستند و دو سال است. ما متوجه نمی هر نوع قلدری قبل (به غیر از یک بیت از تعقیب به حفظ سلسله مراتب) ما هنوز مطمئن شوید که چه چیزی اشتباه است با او و چگونه ما می تواند کمک کند. هر گونه مشاوره و خواهد بود بسیار قدردانی!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب