این اتفاق افتاد… من از دست رفته من اول جوجه :(

من کاملا قلب شکسته… من از دست رفته من اول بچه جوجه امروز. این خیلی عجیب و غریب و خیلی سریع اتفاق افتاد. من نقره ای/سنبل silkie کاملا خوب بود ، هیچ خمیری ، خوردن و نوشیدن. در حال اجرا در اطراف با برادران و خواهران. ما در سمت چپ خانه به برخی از اسلاید جدید قفس ما در حال ساختمان است. شاید رفته حدود 3.5 ساعت است. زمانی که من راه می رفت به اندیشه برای بررسی بر روی آنها ( من این کار را چندین بار در روز) او در گوشه ای (توسط لامپ مثل همیشه) از آن جایی که همه آنها آویزان است. اما او نبود مبهوت من *غوغای* * * * من همیشه انجام دهید. او را در حال حرکت در همه. آن را مانند نگاه او به خواب رفته بود بنابراین من درب را باز کرد. او هنوز هم نمی وحشت زده شدن. من او را برداشت او chirped کمی اما به سختی برداشته چشمان او باز است. من بعد از 2 ساعت تلاش به او را از خواب بیدار. من تمیز ، غوطه ور خود را در منقار الکترولیت آب بسیاری از چند بار او را به نوشیدن. اما آن را فقط به اندازه کافی نیست. او در دست من است. که بیشترین awfullest چیزی که من تا کنون شاهد… نمی تحقیقاتی که یکی!!! 😭😭

همتون من خیلی می ترسم که کل گله در آن اندیشه محکوم به فنا است. من نمی دانم چه باید بکنید. من نمی دانم اگر من باید از شر همه آنها را. اگر من باید آنها را تغذیه زرده. همه آنها بدست برخی از الکترولیت آب چندین بار در طول چند روز گذشته. من که silkie همراه با 2 نفر دیگر پس از شب جمعه است. او خیلی کوچک بود و او 8 روز امروز. او در اندیشه با EEs که در مورد همان سن کمی جوان تر از او.

آیا شما هر گونه پیشنهادات خود را برای آنچه که من باید انجام دهید برای بقیه اندیشه?? منظورم همه آنها اقدام خوب.. اما تا او 6 ساعت پیش. من می ترسم حتی خواب بدون چک کردن آنها را در هر frikken ساعت!!! آنها واکسینه شوند. من دریافت silkies و EEs از مزارع مختلف. آنها متصل به BPR و RIRs اما آنها نمی های همان ملافه. من تا به حال هیچ ایده که من نباید ادغام آنها و در عین حال به این دلیل که آنها بچه ها من فکر می کردم خوب بود. اشتباه از طرف من. من خواهد بود کاملا ویران اگر من از دست دادن بیشتر است. 💔💔 ملافه تغییر کرده است/تمیز غالبا خود را از غذا و آب تمیز است/روزانه بررسی می شود. گرمای بیش از حد گرم و یا سرد. من فقط هستم در از دست دادن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید