مقاله – من در مورد نوشت: Jackbox حزب بسته on Feb. 5. هرگز نمی توانم تصور کنید که دو ماه بعد از این دمدمی چیزهای بی اهمیت بازی بسته خواهد بود تاسیسات به دوستان و خانواده در طول یک بیماری همه گیر.

اما در اینجا ما هستند.

اشتیاق برای برخی از شرکت فراتر از ما چهار دیوار و به خصوص از دست رفته ما خانواده گسترده بیش از آخر هفته عید پاک ما بازی شده Jackbox از راه دور.

ما حزب اول بسته شد و در حال حاضر لود شده بر روی پسر من نینتندو سوئیچ. که برای ما موقعیت یک گوشی در مقابل صفحه نمایش و چت تصویری با خانواده ما. صدا و صفحه نمایش با کیفیت نیست اما آنها می توانید ببینید و بشنوید به اندازه کافی به جان کلام را دریافت کنید.

اگر شما به یاد بیاورید با Jackbox بازی شما با استفاده از خود دستگاه (گوشی های هوشمند کیندل (Kindle tablet, لپ تاپ و غیره.) به عنوان کنترل خود را با رفتن به jackbox.tv. با هر یک از بازی شما خود را وارد کنید, منحصر به فرد, کد بازی به بازی تا هشت خود را بگیرید و یاد دهید (بیشتر می تواند در مخاطبان). شما می توانید تمام سوالات و انتخاب پاسخ های خود را از دستگاه خود را در دست شما.

عمه بزرگ من و دایی هیچ گونه دستگاه های تلفن همراه برای استفاده به عنوان کنترل کننده های ما نمی تواند با آنها بازی کند. اما هر کس دیگری ما سعی کرده ایم تا scrounged تا دستگاه های اندازه کافی برای ارائه هر فرد با یک کنترل در حالی که همچنین رزرو یک دستگاه برای دریافت ویدیو از روی صفحه نمایش بازی.

به عنوان یک هدیه عید پاک به خودمان خریداری Jackbox حزب Pack 6 برای PC. این بود که حتی ساده تر برای بازی از راه دور, از آنجایی که ما فقط با استفاده از صفحه نمایش قابلیت به اشتراک گذاری در اسکایپ دادن به ما از راه دور رقبای بسیار بهتر صدا و تصویری با کیفیت.

این بازی ها در دسترس هستند در بسیاری از سیستم عامل پس چگونه به بازی بازی های آنها را از راه دور بستگی دارد به آنچه که کنسول شما در حال بازی آنها را بر روی. جاست که Jackbox تیم به تازگی به اشتراک گذاشته یک مقاله با جزئیات بیشتر و آموزش تصویری چگونه به بازی بازی های خود را از راه دور بی سابقه ای در طول این زمان. اتمام Jackbox بازی در jackboxgames.com و آمازون است.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im