نقد و بررسی – Joby شروع به ارائه سه پایه با bendy, پاهای, که شما می توانید استفاده کنید به نگه داشتن یک دوربین تقریبا در هر موقعیت. آنها از شاخه به ارائه لوازم جانبی خود را برای GorillaPod سه پایه و کیت من می خواهم به شما نشان می دهد که تلفن همراه خود را است Vlogging کیت.

آنچه در آن است ؟

این Joby GorillaPod موبایل Vlogging کیت همه چیز شما نیاز دارید در یک بسته به vlog و محتوای ویدیویی به جز دوربین.

چه چیزی در جعبه ؟

  • GorillaPod™ Mobile دکل با دارنده تلفن و لوازم جانبی سلاح
  • Beamo™ Mini LED با منتشر کننده
  • Wavo™ Mobile microphone با hotshoe دارنده باد گارد و میکروفون کابل

طراحی و امکانات

GorillaPod دکل تلفن همراه

بیایید شروع با هسته بخشی از این کیت که GorillaPod تلفن همراه دکل. این GorillaPod شده است در اطراف برای مدتی و به عنوان شما احتمالا می دانید آن را به یک ترکیب تکپایه/سه پایه است که دارای قابلیت خمیدگی پاها و بالا پیچ کوه در بالای صفحه است که شما می توانید ضمیمه شامل دارنده تلفن است که شما می توانید در جهت گیری چشم انداز.

یا در جهت عمودی. همه شما باید انجام دهید این است که شل دستگیره در عقب به تغییر گرایش و سفت دارنده تلفن. این Joby دارنده تلفن قابل تنظیم فک که باز می شود به اندازه کافی گسترده به جای بزرگ گوشی من Huawei P30 Pro در یک مورد.

صاحب تلفن نیز به شما می دهد سه بیشتر نقاط اتصال. یکی در بالا برای coldshoe دستگاه و دو پیوست امتیاز برای دو فوق العاده bendy اسلحه هایی که در وبلاگ نویسی ست. چه چیزی شما نیاز به دو سلاح های اضافی هنگامی که سه پا از سه پایه هستند فقط خوب برای نگه داشتن آن را نشسته بر روی یک سطح پایدار? چرا که سلاح های اضافی به شما پیوست امتیاز برای بیشتر لوازم جانبی!

به عنوان مثال در اینجا ما می بینیم یک آیفون X نصب شده بر روی GorillaPod همه توسط خود را تنها و بیکس.

اما اضافه کردن دو نفر دیگر bendy اسلحه و شما باید یک محل به ضمیمه Wavo میکروفون در یک طرف و Beamo mini LED نور در طرف دیگر. آن است که تنها من و یا شما همچنین گرفتن ربات vibes از تصویر بالا ؟

Beamo mini LED نور

این Joby موبایل vlogging کیت همه چیز شما نیاز به ایجاد محتوا بر روی بروید. شما باید GorillaPod به نگه داشتن گوشی خود را و سپس شما همچنین Wavo میکروفن و Beamo مینی نور LED.

این کمی نور LED های بسته بندی شده با ویژگی های. اول از همه, آن را به یک باتری ساخته شده است که قابل شارژ یا اتصال USB-C کابل و یا شما می توانید فقط نشستن آن را بر روی پد شارژ بی سیم و شارژ آن است که راه. آن را با این نسخهها کار برای 40 دقیقه در قدرت 100 درصد و 100 دقیقه در 50% قدرت.

این نور نمی ظروف سرباز یا مسافر در اطراف در درخشان ترین تنظیمات آن پمپ کردن 1000 لومن/470 لوکس در 5100K روز temp نور است. این بدان معناست که آن را برای رفتن به خارج کردن طبیعی پوست و روشن شما حتی در تاریک ترین محیط زیست است.

این Beamo است که به خوبی ساخته شده با آلومینیوم ناهموار پوشش است که شوک و ضد آب است. آن را به یک رشته سوکت مغناطیسی پشت, دو, سرد, کفش مانت و دکمه های که شما می توانید استفاده کنید برای تنظیم سطح روشنایی. شما همچنین می توانید با گوشی خود از طریق بلوتوث و کنترل خروجی که در راه است.

Wavo تلفن همراه میکروفون

بعد Wavo موبایل میکروفون که در کنار GorillaPod مورد علاقه من است بخشی از Joby موبایل Vlogging کیت. من آن را دوست دارم چرا که آن را جمع و جور نیست و یک باتری است که شما باید برای نگه داشتن شارژ (با استفاده از تلفن خود و یا دوربین برای قدرت) می آید با یک چنگ کوه و یک گربه مرده باد صفحه نمایش.

این میکروفون است که واقعا به خوبی ساخته شده است. آن را به یک سیاه آلومینیوم مورد و متناسب با آن به ویژه ساخته شده Rycote چنگ دارنده است که طراحی شده است برای جذب شوک از جنبش مانند راه رفتن و در حال اجرا به طوری که شما نمی خواهد بشنود جنبش سر و صدا خود را ضبط.

شامل گربه مرده باد صفحه نمایش متناسب با بیش از پایان Wavo میکروفن برای نگه داشتن باد سر و صدا خود را ضبط. همچنین شامل کابل برای اتصال میکروفون به شما یک دوربین و یا گوشی خود را تا زمانی که گوشی آیفون یا یک گوشی با یک جک هدفون. اگر شما مانند من هستید و با استفاده از یک تلفن آندروید فقط با یک USB-C اتصال سپس شما نیاز به پیدا کردن یک USB-C به جک هدفون 3.5 mm آداپتور. اگر شما یک کاربر آی فون وجود دارد یک رعد و برق به 3.5 mm آداپتور گنجانده شده است. هنوز مطمئن شوید که چرا Joby نیست همین کار را برای کاربران آندروید…

آن را در عمل ببینید

چیزی که من دوست دارم

  • همه چیز شما نیاز به وی لاگ بر روی بروید
  • قطعات با کیفیت

آنچه که من می خواهم تغییر

  • شامل یک USB-C به 3.5 mm آداپتور برای گوشی های آندروید
  • شامل یک مورد ذخیره سازی است که می تواند نگه دارید همه موارد

افکار نهایی

اگر شما علاقه داشتن به خودتان بعدی یوتیوب ستاره و می خواهید برای شروع ایجاد محتوای عالی, شما نیاز به یک مجموعه ای از ابزار است. این Joby GorillaPod موبایل Vlogging کیت شما پوشش داده شده با همه چیز شما نیاز به شروع کنید. وجود دارد یک سه پایه است که شما می توانید استفاده کنید به عنوان یک selfie stick/تکپایه و سلاح های اضافی برای گنجانده شده است پیوست. این Beamo نور LED باعث می شود مطمئن شوید که شما دیده می شود (فقط نمی پوشیدن عینک) و Wavo موبایل میکروفون باعث می شود مطمئن شوید که شما شنیده می شود. تنها چیزهای دیگر که شما نیاز به تخیل و ایده بزرگ بعدی تصویری.

قیمت: $199.95
که در آن به خرید: Joby و آمازون برای اجزاء منحصر به فرد
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Joby.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im